reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witam , my korzystamy z pogady poki wszystkie choroby przeszly, u nas cieploi slonecznie a naokolo wszyscy chorzy , gdzie sie nie pojdzie to choroba , ma nadzieje ze nas bedzie narazie troche spokoju ...
cucciola u nas tez po Pasqa chodzi koscielny , ale on to tylko stanie w drzwiach i zaraz idzie ... :eek:
 
reklama
i juz poo koledzie.u mnie zawsze ksiadz chodzi przed wielkanoca.posiedzi,pomodli sie i poswieci mieszkanie-tak jak w polsce,tylko ze nie ma chlopaczkow co spiewaja koledy.
a ja cos glodna sie robie bo obiadu dzisiaj niwe jadlam i w brzuchu teraz burczy:-D
 
cuciola to takie sucharki
MT_19346_01_b.jpg
 
kurka wodna jak to italia jak na ulicy po nizej zera bryyy wszytko biale zamarzniete.Porazka!!ja chce juz wiosne.Niechce lata bo latem dla mnie zagoraco.Ja jeszcze w takim polozeniu ze po prawej mam morze po lewej gory.A w niektorym miejscu morza mam gory nawet polaczone ze soba.Miejsce piekne ale czemu ku....rka wodna tak zimno...
 
i u mnie zimno brrrrrrrrrrrr i znowoz ten bol glowy normalnie jakies migreny tu mam:no:
aniaa juz wiem musza byc pyszne w tygodniu jade do Lidla zobaczymy czy malej posmakuja
ja to tutaj w kolo mam gory a do morza ok 20 km tez fajne widoki
a wlasnie dziewczynki opiszcie mijesca gdzie zyjecie??
 
ja zyje w niewielkiej miejscowosci polozonej w kotlinie.z okna widac gory dookola a jak wyjde na miasto to przy pieknej pogodzie widze MONTE SUBSIO.zwlaszcza teraz jest piekne bo w snieznej czapie.jakies zdjecia powinny byc w mojej galerii.
416795_386892707991501_1352196053_n.jpg
tak bylo w ubieglym roku a tej zimy sniegu nawet na lekarstwo nie ma.

408887_386892227991549_301127793_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry