reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Hej hej kochane
ale z Was zdolniachy co za wypieki mniam mniam;-)
ptyniutak mi przykro qrcze nie dajcie sie tyum chorobskom,ja tez ostatnio mam takie jakies cholernie ciezkie bole glowy normalnie migrenowe:baffled:a babcia sie spisala na medal my wczoraj wyszlismy a te do prawie 24 biegaly i bawily sie:-D
kermitko jak sie ma Olunia??guz zszedl??
annaja bym chyba na policje zaraz dzwonila to jakis psychol by??!!nie wpuszczaj nikogo do domu ja nikomu nie eotwieram w tych czasach to normalnie strach
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!
Już mnie cholera bierze na ten internet...3 razy napisałam post i 3 razy mi nie wysłało...raz jest linia raz jej nie ma....słaby internet...WIND...a tyle się opisałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wybaczcie, nie chce mi się juz nic pisać.....napiszę innym razem....pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna:happy2:
 
witajcie laseczki.alescie sie rozpisaly:-D.ja w kuchni stalam do 2 w nocy zeby torta zrobic.ale nie powiem wyszedl naprawde pyszny i wszyscy prosili o dokladke.zostalo jeszcze na desre po kolacji.szczescie ze zrobilam duza forme a nie taka jak podawal ogrinalny przepis bo by nie starczylo.
ptyniu przykro mi z powodu tego ropnia.nigdy nie mialam wiec nie pomoge,mam nadzieje tylko ze szybko minie.
aniu b
ardzo orginalne te podusie a synus chyba detektywem zostanie w przyszlosci.sprytny malec,tylko pozazdroscic:-).no i twoje ciacho tez pierwsza klasa.sama chcialam zrobic torta w ksztalcie serca a nie mam foremki,musze soie kupic jak gdzies upatrze.
cuciola,kermitka ja tez chce juz wiosne.mam juz dosc blota i deszczu.
evelik ja telekom italia i jestem bardzo zadowolona.zmien jak masz mozliwosc i bedziesz miec spokuj.
zyta ciesze sie ze coraz lepiej z kolkami u malenstwa..mowia ze tylko do 3 miesiecy sa kolki bo uklad pokarmowy jeszcze niedojzaly.takze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
 
Czesc dziewczęta, Ania no współczuję ci tych nerwów strasznie, sama jestem strasznie nerwowa, wystarczy że ktoś coś zacznie gadać co mi "rompi" i już mi pingpong skacze:crazy: i ręce z nerwów latają. Na ulicy to pewnie bym sie popłakała z wściekłości, ja najczęściej jak ktoś coś do mnie ma to po prostu zapominam języka w twarzy bo mnie zatyka i nie wiem co powiedziec. Musiałabyś zadzwonić do firmy którą on reklamowal, i zgłosić jakiego przedstawiciela hama przysyłają. Jak można na ulicy kogoś zwyzywać w ogóle i to bez przyczyny?
Ja podobnie jak cucciola nikogo nigdy nie wpuszczam, czasem drzwi otwieram na 4 cm szerokosci i jak na razie spotkałam tylko agentów nieruchomości, ladnie im dziekuje i zamykam drzwi:-).
zyta współczuję tych kolek malutkiego, ale głowa do góry, jeszcze troszkę i napewno przejdą. NIe dziwie sie że ci sie nic nie chce, ja pamiętam, że też na nic nie miałam siły, jakaś ogólnie wycięta chodziłam. Zobaczysz, że jeszcze trochę to i wena o gotowania i pieczenia wróci;-)
My dzis wybywamy do Praty, potem do Monterotondo, mam dwie parafie do "zaliczenia"(czyt.posprzątania:)). Dodatkowo bierzemy kolegę Maćka ze sobą, pobawią sie razem, bo ostatnio albo jeden albo drugi był chory i jakoś rzadko się odwiedzali wzajemnie. Dodatkowa frajda to nocleg wspólny:-) Dla mnie mniejsza frajda, bo wiadomo, na miotle będę latać:-) No ale nic to, przynajmniej ruszmy się z domu, na szczęście mąż już ma się lepiej i w poniedziałek wybiera sie do pracy, eviva!!!:laugh2:
Miłego słonecznego i ciepłego dnia Wam życzę!!!
 
Ptyniu ja tez zapominam jezyka w gebie...Ja moze i bym zadzownila do tej firmy ale moj maz jak zwykle przeciw mnie i mowi zeby lepiej go...na nieruszac :/

Co do latania na miotle po parafiach to ty dobra jestes...

Ja dzisiaj postanowilam ze musze koniecznie isc do tego ksiedza polaka.
Mozecie mnie ochrzanic lac i tak dalej.Niewiem po przezyciach w polsce i z polkimi ksiezami ja niemoge sie zebrac za kosciol.Jest mi naprawde ciezko.Niewiem czemu...potrafie...
Dzisiaj postanowilam ze biore meza za wszasz i o 17 pojdzie ze mna pomoze mi szukac ksiedza a ja juz sama z nim pogadam skoro bedzie ksiadz polak :)Jak nie to niewiem ja moj niekatolicki maz bedzie gadac;)
 
Dziewczyny odezwała sie do mnie pinkyball, nie wiem czy ją pamietacie, miala jakies problemy z rejestracja, koniec koncow zarejestrowala sie od nowa pod innym nickiem. Z tego co pamietam to musi być zaproszona przed moderatora i tu pytanie, kto u nas jest moderatorem po tej calej aferze z ubieglego roku? Ona chcialaby znow tu z nami pisac i za nic nie moze:tak: Pliss o odpowiedz.
Ania juz na miotle polatalam, stracilam swoje dlugo chodowane w pocie czola paznokcie:crazy: Teraz sie relaksuje z herbatka w dloni, a faceci bedą kucharzyć, coś pięknego, no nie?
Ania, nie wiem co ci poradzić z księdzem, jak trafisz na polaka z pewnoscią o wiele latwiej bedzie ci sie dogadać, porozmawiać, zrozumieć. Daj znać jak tam sprawy postepują
 
reklama
Do góry