reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
ja nie mam sily nawet pisac narobilam sie jak glupia cala chate wysprzatalam krzyz mnie teraz boli a mam zamiar zrobic jeszcze salatke ryzowa z kurczakiem:baffled:
agatkoja juz nie wiem co tu z nimi robic:no:nie doszedl list do mnie z Pl z dokumentami na poczcie mowia,ze ktos z domownikow odebral aviso:baffled:a ja nic nie mam i nic nie odbieralam pewnie ta tesciowka podwedzila:baffled:
zytaja nie palaca z tego co tu slysze dookola to sobie chwala ten elektroniczny papieros:szok:qrcze wciaz walczycie z kolkami:-(ponoc w kraju jest jakis super lek na nie pamietam jak sie nazywa (chyba espumisan,ale nie jestem pewna)moze ktos moglby ci go podeslac??


martwie sie o ptyniecos ostatnio nic nie pisze oby z jej tata nie bylo zle:-(

a Tyannaco to za pysznosci na Fb wrzucasz :angry:az slinka leci
 
Ostatnia edycja:
cucciola wiesz co tez o ptyni tak pomyslalam ale niechcialam pisac.Bo fakktycznie cisza z jej strony.Oby nie.

Co do palenia to ja rzucilam w dosc brutalnyt sposob.Bo moj slubny jak sie poznalismy to wyrzucal mi cale paczki ba wagony z polski do smieci hahaha.I przyznam ze mam ochote czasami zapalic.ALe mysle co by se kupic elektyrycznego.W carefurze teraz otworzyli specjalny sklepik z nimi i sa zajebiste.Nawet wzory jakie ekstra...
http://img.alibaba.com/photo/593729473/2012_e_zigaretten_akkus_for_ego_t.jpg
jam sie zakochala w nich,ale niewiem jak stoja cenowo.Maz mowi ze ponad stowe.Co do srodkow dla niepalenia.To niema cud zrodka.Te nikoret i tak dalej raczej niedzialaja.

Co do pysznosci na FB.Hmmm cucciola niewyszedl mi tort wiesz.Ja bez sil i jak zagniatalam mase z pianek to niechciala mi sie palstyczna zrobic.Jak juz padnieta pozylam na torta i zaczelam na ozdoby zagniatac to taka super byla ze mialam ochote zerwac ja z torta i od nowa klasc.Ale smakowo napewno bedzie dobre bo kremy mi przepuyszne powychodzily...
20130307_134133.jpg20130307_134138.jpg20130307_134149.jpg
 
dziewczyny ze mnie to zaden palacz,ale moj m zaczal po siedmiu latach nie palenia:angry:wsciekla jestem bo nie dosc ze malo kasy to jeszcze to potrzebne,a ja pale jak mam,teraz to na zlosc jemu,coby mu pokazac ile pieniedzy idzie na to...rozumie mozna zapalic ale nie az tyle:szok:
Kurcze jestem taka wsciekla,ze lepiej do mnie nie podchodzic wszystko mnie wkurza,czyzby za dluga ta zima byla?dzisiaj nakrzyczalam na swojego w sumie bez powodu,ale nadmiar energii musialam gdzies wyladowac,on pracuje ja w domu siedze jak...:-ppogoda do d...:-pgdzies bym sobie pojechala,a Polska to wiecie co jak mi sie mazy?buuuu wiosno...
Uciekam do malego:rofl2:

ps. o Ptyni tez myslalam,ze cos jej nie ma...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj cuciola to nie zawesolo masz z tesciowa.potrzasnij nia porzadnie i pogadaj jej jak nalezy do sluchu a jak nie to meza wyslij,to przecierz jego matka i nie powinna sie tak zachowywac.ja naszczescie nie mam tego ptìroblemu,bo jak mnie nie ma w domu to sasiadka mi odbiera poczte i zawsze wszystko mi dochodzi.no nie zazdroszcze ci takiej sytuacji:no:.
faktycznie ptynia sie cos nie odzywa,chyba jednak te problemy ze zdrowiem Taty nie takie blache bo inaczej by do nas zajzala.
zyto moja mama pali tego elektronicznego i normalne do tego bo tez chce rzucic palenie ale jej to nie wychodzi,nie mam silnej woli.ja to rzucilam z dnia na dzien.po prostu wyliczylam sobie fajki w paczce tak,aby idac spac miala ostatniego i rano nie mialam juz nic.nie powiem,pierwsze dni byky ciezkie ale udalo mi sie.juz 8 lat bez fajek.a poza tym obiecalam mojemu ze jak sie przeprowadzimy definitywnie na nowe mieszkanie(czytaj obecne) to rzuce i tak tez zrobilam.
 
Hej dziewczyny co slychac , zdorowiejcie , my tez czekamy wiosny , mimo tego ze unas juz bylo pieknie od srody deszcze i ponuro , mamy nadzieje ze nic sie nie przyplacze bo dopiero co czlowiek z choroby wylazl ale coz zrobic jak wszyscy kichaja naokoolo pozdrawiam wszystkie iiduzoszczescia iwszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet .....:-)
 
PTYNIU WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA Z POWODU ŚMIERCI TATY......bardzo, bardzo mi przykro z tego powodu...:-:)-:)-(. Jest to ból ogromny w sercu po stracie rodzica....szczerze mówiąc miałam nadzieję, że to Twoje milczenie spowodowane jest brakiem czasu a jednak stało się inaczej....Pan Bóg zabrał Tatę do siebie....niezbadane są wyroki boskie...Trzymaj się dzielnie, ściskam Cię w bólu...
 
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet w dniu naszego Święta...dużo uśmiechu na twarzy, małych smuteczków, miłości niczym niezmąconej i wszystkiego najukochańszego....:happy:

U nas dziś leje jak z cebra....tak że nawet psa szkoda na dworze trzymać....humor też do niczego sobie także nieźle zaczął się koniec tygodnia....mimoza otrzymana.

Pozdrawiam Was wszystkie....zdrowiejcie szybciutko i wracajcie do formy;-)
 
reklama
ptyniu serdeczne wyrazy wpolczucia , niejestem w stanie wyobrazic sobie jak wielki bol nosisz teraz w sercu po stracie taty, trzymaj sie jestesmy z toba ....
 
Do góry