reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
366
Rozwiązania
0
Od jakiegoś czasu mam ból zatok. Już drugi raz w tym roku z lewej dziurki zaczęła lecieć mi bardzo brzydko pachnąca ropa. Spływa do gardła itd najwięcej po nocy lub gdy się schyle to napływa do nosa. Miałam raz antybiotyk, który żadnego rezultatu nie przyniósł. Samo musiało zejść. Czy ktoś miał taką sytuację? Czy coś skutecznego znacie na to ? Martwi mnie ten zapach ropy. . I boli tylko lewa strona głowy.
 
reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
611
Rozwiązania
12
Najlepiej zrobić jakiś wymaz żeby sprawdzić czy to bakterie czy grzyb czy inne cholerstwo i wtedy można leczyć. Bez tego można strzelać antybiotykami w nieskończoność
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry