reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Od jakiegoś czasu mam ból zatok. Już drugi raz w tym roku z lewej dziurki zaczęła lecieć mi bardzo brzydko pachnąca ropa. Spływa do gardła itd najwięcej po nocy lub gdy się schyle to napływa do nosa. Miałam raz antybiotyk, który żadnego rezultatu nie przyniósł. Samo musiało zejść. Czy ktoś miał taką sytuację? Czy coś skutecznego znacie na to ? Martwi mnie ten zapach ropy. . I boli tylko lewa strona głowy.
 
reklama
Rozwiązanie
Najlepiej zrobić jakiś wymaz żeby sprawdzić czy to bakterie czy grzyb czy inne cholerstwo i wtedy można leczyć. Bez tego można strzelać antybiotykami w nieskończoność
Najlepiej zrobić jakiś wymaz żeby sprawdzić czy to bakterie czy grzyb czy inne cholerstwo i wtedy można leczyć. Bez tego można strzelać antybiotykami w nieskończoność
 
Rozwiązanie
Do góry