reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Częste budzenie w nocy?? Czy mogę już zagęszczać?

valesca

Zaciekawiona BB
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Rozwiązania
0
Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:

reklama

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
On budzi sie tylko 2 razy wiec masz sie z czego cieszyc...................sa dzieci ktore budza sie co 2,3 godziny.
Skoro on wiecej je niz na opakowaniu to mysle ze nie ma co obciazac i rozpychac dodatkowo zoladeczka.
Zostaw tak jak jest.
A mleko Bebilon 2 jest po skonczonym 6 miesiacu a nie 4.Zoladeczke Twojaego maluszka jeszcze ejst za maly na nastepne mleko
Na upartego mozna zagescic na noc mleczko kleikiem- sa od 4 miesiaca.
Ale mysle ze jesli masz dobra pediatre to sie jej podpytaj tez

Ostatnia edycja:

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:
ja zagęszczam małej mleko odkąd skończyła 3miesiace.i jest wszystko w porządku.to nic nie szkodzi że na opakowaniu pisze że po 4 miesiącu.zaczęłam od 1 łyżeczki a teraz wsypuje tak jak jest na opakowaniu.i nie daje jej od początku tylko na noc ale przez cały dzien dodaje kaszke.je przez smoka.pozdrawiam.

valesca

Zaciekawiona BB
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Rozwiązania
0
dziekuję za odp, kupiłam na wszelki wypadek smoczek z Aventu jakiś trójprzepływowy, może się przyda, pozdrawiam i dobranoc ;)

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
dziekuję za odp, kupiłam na wszelki wypadek smoczek z Aventu jakiś trójprzepływowy, może się przyda, pozdrawiam i dobranoc ;)
no własnie!moja je przez niego kaszkę.a kleiku nie polecam.jest bez smaku.sama raz jej zrobiłam to wypluła mi smoka i zawartość z buźki jak spróbowałam wiem już czemu.mdły i o:-)

valesca

Zaciekawiona BB
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Rozwiązania
0
No proszę, mój Oluś spał od godziny 20.30 do 23.30 jak się obudził dałam mu kleiku z mlekiem ale 1 łyżeczkę jak mówiłaś Mario i wypił mi 160 ml :shocked2:

Obudził się o 3.30 ale ululałam go i zasnął bez ponownego jedzenia... Cud :)

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
No proszę, mój Oluś spał od godziny 20.30 do 23.30 jak się obudził dałam mu kleiku z mlekiem ale 1 łyżeczkę jak mówiłaś Mario i wypił mi 160 ml :shocked2:

Obudził się o 3.30 ale ululałam go i zasnął bez ponownego jedzenia... Cud :)
ja pisałam o kaszkach smakowych:-)ja daje tylko kaszki.kleik leży zaczęty ale mała go nie lubi.ale to super:-)oby tak dalej:-)

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
A po co dziecko przyzwyczajac od malego od razu do slodkiego.Skoo chetnie je kleik to to super, jest tez z Nestle kaszka ryzowa bezsmakowa

marczelitto85

wurcel purcel
Miasto
Islandia
Rozwiązania
0
A po co dziecko przyzwyczajac od malego od razu do slodkiego.Skoo chetnie je kleik to to super, jest tez z Nestle kaszka ryzowa bezsmakowa
właśnie!jak je kleik.jak pisałam wyżej moja nie chciała jeść mleka z tym kleikiem ja jej daje nan1 i ono jest słodkie(nie mieszkam w Polsce i kupuje to mleko podajże produkowane w Norwegii)i jak jej dodałam tego kleiku to sie zrobiło gorzkie i mi nie zjadła tego.wiec sprobowałam z kaszkami smakowymi i jest extra.

reklama

valesca

Zaciekawiona BB
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Rozwiązania
0
no mamuśki, Olkowi kleik zasmakował domaga się więcej niż jego standardowe 130... Kolejną noc się obudził, ale nie jadł...;) Kaszkę też spróbuję, ale to za jaki.ś czas...

Aha, i polecam polską książkę U Malucha na Talerzu

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Jasmi Częste budzenie się w nocy Spanie 0
R Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna Potrzebuję porady 1
D Częste ulewanie i płacz przy jedzeniu Potrzebuję porady 7
K Częste poronienia Potrzebuję porady 5
R Częste bóle głowy Potrzebuję porady 2
P Czy częste usg szkodzi? Ciąża, poród, połóg 9
P Czy częste usg szkodzi??? BB położna radzi mamom 5
P CZY CZĘSTE USG MOZE BYC SZKODLIWE? Potrzebuję porady 4
K Częste bóle głowy Potrzebuję porady 12
G Bardzo częste skurcze przepowiadające Potrzebuję porady 5
G Bardzo częste skurcze przepowiadające Potrzebuję porady 0
karolyn1987 częste picie wody w nocy 7,5 miesięcznego dziecka Potrzebuję porady 6
A Częste bekanie u 9 tyg niemowlaka Potrzebuję porady 2
S Częste wymioty i silne bóle głowy Potrzebuję porady 6
tequilania Częste krztuszenie się i zachłystywanie 11 miesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 3
Ayran 9-miesięczniak, bardzo częste wymioty i odruch wymiotny Żywienie 3
I Częste napinanie nóg co to moze byc? Roczniaki i dwulatki 0
T Częste kolku u maluszka Zdrowe dziecko 1
K Częste łapanie za głowę, za ucho... Zdrowie 4
G Częste zaczerwienienie siuśki- od pieluch alergia ? Niemowlaki 5
gabis Częste sikanie... Przedszkolaki 3
yoshe Bardzo częste sikanie 3-latka Zdrowe dziecko 4
M Częste ulewanie Żywienie dzieci - porady 1
R Menu 10 miesięcznego chłopca - częste nocne pobudki na karmienie Żywienie dzieci - porady 4
K Częste bóle głowy Zdrowa mama 4
K Częste jedzenie w nocy - 4 miesiąc Żywienie dzieci - porady 4
olaolatm Częste choroby. Zdrowie 12
M Zbyt częste oddawanie moczu. Zdrowa mama 11
justynaj częste badania USG szkodliwe czy nieszkodliwe Dzieci urodzone w listopadzie 2005 14
A Budzenie się w nocy na mleko Potrzebuję porady 3
M budzenie się w nocy co 45 minut! :( Potrzebuję porady 19
L Sen i budzenie się 19-miesięcznego syna. Spanie 0
E Budzenie się w nocy. Roczniaki i dwulatki 5
A Problem ze spaniem u rocznego dziecka - nocne budzenie Spanie 3
wroniasta66 Budzenie się w nocy co 2 godz. u 4miesięcznego bobasa-POMOCY Żywienie 10
D Czeste budzenie w nocy- dwumiesieczniak Spanie 16
M Budzenie się dziecka w nocy z dziwnym placzem,lekiem Przedszkolaki 6
K odzwyczajanie od smoczka i budzenie w nocy Spanie 5
M Ubieranie niemowlaka w dzień i w nocy Potrzebuję porady 7
C Dziecko zamiast jeść w dzień je w nocy Potrzebuję porady 6
M Wstawianie w nocy.. Potrzebuję porady 14
W Płacz rocznego dziecka w nocy Potrzebuję porady 2
mummymiki Ciągły płacz w nocy Roczniaki i dwulatki 10
AnA Ania Niemowlę budzi się w nocy Potrzebuję porady 17
T 9 miesięczne niemowle i czeste pobudki w nocy Potrzebuję porady 8
C Niemowlę śpi w dzień w nocy buszuję Potrzebuję porady 3
K Kaszel u dziecka tylko w nocy Potrzebuję porady 11