reklama

Częste budzenie w nocy?? Czy mogę już zagęszczać?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez valesca, 13 Sierpień 2009.

1. valesca

valesca Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    On budzi sie tylko 2 razy wiec masz sie z czego cieszyc...................sa dzieci ktore budza sie co 2,3 godziny.
    Skoro on wiecej je niz na opakowaniu to mysle ze nie ma co obciazac i rozpychac dodatkowo zoladeczka.
    Zostaw tak jak jest.
    A mleko Bebilon 2 jest po skonczonym 6 miesiacu a nie 4.Zoladeczke Twojaego maluszka jeszcze ejst za maly na nastepne mleko
    Na upartego mozna zagescic na noc mleczko kleikiem- sa od 4 miesiaca.
    Ale mysle ze jesli masz dobra pediatre to sie jej podpytaj tez

Ostatnia edycja: 13 Sierpień 2009
  3. reklama
  4. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja zagęszczam małej mleko odkąd skończyła 3miesiace.i jest wszystko w porządku.to nic nie szkodzi że na opakowaniu pisze że po 4 miesiącu.zaczęłam od 1 łyżeczki a teraz wsypuje tak jak jest na opakowaniu.i nie daje jej od początku tylko na noc ale przez cały dzien dodaje kaszke.je przez smoka.pozdrawiam.

5. valesca

valesca Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziekuję za odp, kupiłam na wszelki wypadek smoczek z Aventu jakiś trójprzepływowy, może się przyda, pozdrawiam i dobranoc ;)

6. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no własnie!moja je przez niego kaszkę.a kleiku nie polecam.jest bez smaku.sama raz jej zrobiłam to wypluła mi smoka i zawartość z buźki jak spróbowałam wiem już czemu.mdły i o:-)

7. valesca

valesca Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No proszę, mój Oluś spał od godziny 20.30 do 23.30 jak się obudził dałam mu kleiku z mlekiem ale 1 łyżeczkę jak mówiłaś Mario i wypił mi 160 ml :shocked2:

Obudził się o 3.30 ale ululałam go i zasnął bez ponownego jedzenia... Cud :)

8. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja pisałam o kaszkach smakowych:-)ja daje tylko kaszki.kleik leży zaczęty ale mała go nie lubi.ale to super:-)oby tak dalej:-)

9. e-stera

e-stera Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A po co dziecko przyzwyczajac od malego od razu do slodkiego.Skoo chetnie je kleik to to super, jest tez z Nestle kaszka ryzowa bezsmakowa

10. reklama
  11. marczelitto85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    właśnie!jak je kleik.jak pisałam wyżej moja nie chciała jeść mleka z tym kleikiem ja jej daje nan1 i ono jest słodkie(nie mieszkam w Polsce i kupuje to mleko podajże produkowane w Norwegii)i jak jej dodałam tego kleiku to sie zrobiło gorzkie i mi nie zjadła tego.wiec sprobowałam z kaszkami smakowymi i jest extra.

12. valesca

valesca Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no mamuśki, Olkowi kleik zasmakował domaga się więcej niż jego standardowe 130... Kolejną noc się obudził, ale nie jadł...;) Kaszkę też spróbuję, ale to za jaki.ś czas...

Aha, i polecam polską książkę U Malucha na Talerzu

Poleć forum