reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste budzenie w nocy?? Czy mogę już zagęszczać?

jak ja bym chciała zeby moja tak jadła!a to krejzolka wydziwia!dziś dala popis!od 14 do 20 nie jadla!wylałam 2 butelki kaszy.jak tylko zobaczyła butle to dala w ryk.pozdróweczki
 
reklama
jak ja bym chciała zeby moja tak jadła!a to krejzolka wydziwia!dziś dala popis!od 14 do 20 nie jadla!wylałam 2 butelki kaszy.jak tylko zobaczyła butle to dala w ryk.pozdróweczki

Mój też czasami tak ma :-)
Zawsze o 20 dostaje kaszke a czasami to pociągnie ze dwa razy i odsuwa butle i oczywiście walnie ten swój cwaniacki uśmieszek a ty tu lataj i kombinuj żeby chociaż połowe zjadł!!:crazy:
Mam w domu takiego cwaniaka że głowa mała!
A no i oczywiście nie chce jeść obiadków ze słoiczka po 6 miesiącu bo one nie są jak papka tylko mają już kawałki mięska i warzywek. To wiecie co robi on pluje tym dookoła a jak coś przypadkiem wpadnie mu dalej to ma odruchy wymiotne! :szok:
Ale flipsy, biszkopty i chlebek to mu nie przeszkadza że jest nie rozdrobniony... :dry::confused::confused:
I weź tu z takim walcz :-D
 
ja wczoraj dawałam małej kaszkę z łyżeczki nie jadłą pierwszy raz i też tak zaczęła,pluła i jakby miała puścić pawia!to sa oszusty nie podpasi im coś to tak robią.a wczoraj zjadłą 180ml kaszki.ale nie jadła od 14 do 20 pewnie dlatego.
 
hehe małe wariaty muszą troszkę powybrzydzać, na szczęście jak na razie mojemu wszystko wchodzi, a wczoraj to mi 10 godzin spał po kleiku od 18 do 4 nad ranem :szok:

no i zaczął już jeść co najmniej 150 ml, jak ten czas szybko leci a niedawno to marne 80 mi pił :-):-)
 
to się ciesz:)moja rano zjadła 100ml kaszki potem jak około 15 chciałam jej dać następne to....ryk ona nie chce!była zmęczona wiec zaaplikowałam jej smoka poczekałam trochę(zawsze patrze co robi z oczami)i w pewnym momencie juz wiedziałam ze na śpiąco jej wcisnę:)i zjadła 60!dzieki chociaż za to!o 18 powinna zjeść znowu a tu nic!marne 60 bez kaszki.może po kąpieli mi zje znowu ze 180 na sen, fajnie Ci maluch śpi!ciesz się.moja modeleczka o 20 ją kąpie kaszka i spaćku!
 
Widzę, że je na raty :) Olek tez tak czasem robi, ale widzę, że już powoli się dostraja Głodomór jeden :) W ogóle fajnie, że nasze dzieciątka są prawie w tym samym wieku, to możemy się powymieniać spostrzeżeniami :p
 
ona wywraca te oczy.ma lekko zamknięte powieki i robi takie kółka jakby przedawkowała:)))takze jak tak juz robi i żuje smoka wiadomo o co jej be.dziś jej zagęściłam bardziej mleczko to zjadła 170 i już śpi.ale i tak pewnie o 3 pobudka.poczekam do 6 miesiąca i zacznę ją poić wodą to się odzwyczai.Moja 19 skończy już 4 miesiące;))jak ten czas leci.wam też??ostatnio sobie spacerowałam i myślałam że już 4 potem rok i 18 i mi z domu wyjdzie!
 
reklama
powiem Ci że chodząc z brzuchem narzekałam na to!wyglądałam jak słonica:))a teraz tęsknie za tym(mogłam jesc co chciałam i ruchy malutkiej to coś pięknego).jak tam malutek??jak Ci dziś spał??bo moja tradżidi że tak powiem.ryczała mi w nocy przez sen.może się przyśniło jak mama wciska jej jedzonko:))
 
Do góry