reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste budzenie w nocy?? Czy mogę już zagęszczać?

Kuzynka mojego męża ma dwóch bliźniaków w wieku 3 lata i wiecie co ja widziałam!:szok::szok::szok::szok: Jeden już nie ma zębów z przodu bo zpruchniały mu i wypadły a drugi ma na jedynkach okropną pruchnicę! :szok::szok::szok: Byłam w szoku jak ich zobaczyłam! Jak dzieci można do takiego stanu doprowadzić że w takim wieku już mleczaków nie mają!:angry::angry::angry:
No ale na noc jest kaszka manna z butli i zasypianie z butlą przy bajach to co się dziwić!
Wiktor ma jednego ząbka a czasami po kaszce przemywam mu gazikiem tego ząbka i dziąsełka.
 
reklama
właśnie...można, jak widać...
mój M na codzień w gabinecie widuje tylko takie dzieci..- niektóre roczne dzieciaki juz mają same korzenie próchnicze zamiast ząbków;a potem płacz na fotelu dentystycznym, bo stres, bo boli, a przecież dziecko samo sie nie doprowadziło do takiego stanu..
 
Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:
Ja dodadawałam i dodaje kleik ryzowy 1miarke lub 1,5 na noc i spi mi cała noc;)Klade Zosie o 22 i wstaje o 10;)Anioł!
 
Ja dodadawałam i dodaje kleik ryzowy 1miarke lub 1,5 na noc i spi mi cała noc;)Klade Zosie o 22 i wstaje o 10;)Anioł!
:szok: Gratuluję, zazdroszczę! 12 godzin.. Marzę, żeby przespać 5-6 godzin.... Póki co, najdłuższe spanie to 4 i pół godziny na bebiko1, bez "wspomagaczy" ;-)
Nie bałaś się dawać 3-miesięcznemu dzidziuchowi kleiku? Ja bałabym się właśnie w ogóle nieprzespanej nocki..Hm, może w takim razie za miesiąc i ja spróbuję... :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry