reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste budzenie w nocy?? Czy mogę już zagęszczać?

valesca

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
31
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:
 
reklama
On budzi sie tylko 2 razy wiec masz sie z czego cieszyc...................sa dzieci ktore budza sie co 2,3 godziny.
Skoro on wiecej je niz na opakowaniu to mysle ze nie ma co obciazac i rozpychac dodatkowo zoladeczka.
Zostaw tak jak jest.
A mleko Bebilon 2 jest po skonczonym 6 miesiacu a nie 4.Zoladeczke Twojaego maluszka jeszcze ejst za maly na nastepne mleko
Na upartego mozna zagescic na noc mleczko kleikiem- sa od 4 miesiaca.
Ale mysle ze jesli masz dobra pediatre to sie jej podpytaj tez
 
Ostatnia edycja:
Witam, mój Oluś skończy 24tego maja 3 miesiące i budzi się w nocy 2 razy na mleczko, trzeci raz około 5tej rano ... :tak:

Wiem, że we wszystkich gazetach, książkach itp piszą, że wprowadza się po 5tym mcu, ale Oluś generalnie lubi pojeść zjada Bebika 7-8 x dziennie a nie 6 jak podane na opakowaniu... Jestem pierwszy raz mamą i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak, czy trzeba się stricte stosować do tych zasad....

Chodzi mi o to, czy mogę dodać mu kleiku do mleczka albo troszkę chociaż Bebika 2 Smaczny Sen tylko na noc raz dziennie?? Z góry dziękuję za pomoc :blink:
ja zagęszczam małej mleko odkąd skończyła 3miesiace.i jest wszystko w porządku.to nic nie szkodzi że na opakowaniu pisze że po 4 miesiącu.zaczęłam od 1 łyżeczki a teraz wsypuje tak jak jest na opakowaniu.i nie daje jej od początku tylko na noc ale przez cały dzien dodaje kaszke.je przez smoka.pozdrawiam.
 
No proszę, mój Oluś spał od godziny 20.30 do 23.30 jak się obudził dałam mu kleiku z mlekiem ale 1 łyżeczkę jak mówiłaś Mario i wypił mi 160 ml :shocked2:

Obudził się o 3.30 ale ululałam go i zasnął bez ponownego jedzenia... Cud :)
 
No proszę, mój Oluś spał od godziny 20.30 do 23.30 jak się obudził dałam mu kleiku z mlekiem ale 1 łyżeczkę jak mówiłaś Mario i wypił mi 160 ml :shocked2:

Obudził się o 3.30 ale ululałam go i zasnął bez ponownego jedzenia... Cud :)

ja pisałam o kaszkach smakowych:-)ja daje tylko kaszki.kleik leży zaczęty ale mała go nie lubi.ale to super:-)oby tak dalej:-)
 
A po co dziecko przyzwyczajac od malego od razu do slodkiego.Skoo chetnie je kleik to to super, jest tez z Nestle kaszka ryzowa bezsmakowa
właśnie!jak je kleik.jak pisałam wyżej moja nie chciała jeść mleka z tym kleikiem ja jej daje nan1 i ono jest słodkie(nie mieszkam w Polsce i kupuje to mleko podajże produkowane w Norwegii)i jak jej dodałam tego kleiku to sie zrobiło gorzkie i mi nie zjadła tego.wiec sprobowałam z kaszkami smakowymi i jest extra.
 
reklama
no mamuśki, Olkowi kleik zasmakował domaga się więcej niż jego standardowe 130... Kolejną noc się obudził, ale nie jadł...;) Kaszkę też spróbuję, ale to za jaki.ś czas...

Aha, i polecam polską książkę U Malucha na Talerzu
 
Do góry