reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czeste budzenie w nocy- dwumiesieczniak

U mnie było pięknie od samego poczatku, mała spala u siebie budziła się w nocy tylko raz na kamienie :tak: Natomiast od miesiąca dzieje się jakiś koszmar, pobudki co dwie godziny i cycolenie :eek:

Bardzo pilnowałam, zeby spała u siebie, bo nie chciał jej przyzwyczaić do spania z nami, atu figa z makiem...:eek:
 
reklama
Witam mam maly problem otoz moj dwumiesieczny synek budzi sie w nocy na jedzenie co 2 godziny:( sporadyczne zdarza mu sie przespac 3 lub 4 godziny. Przeczytalam gdzies ze niemowlaczki w tym wieku powinny przesypiac w nocy okolo 5, 6 godzin.Czy jest jakis sposob zeby wydluzyc sen nocny?? synek jets karmiony tlyko piersia probowalam pare razy podac mu na noc mleko modyfikowane ale on nie potrafi zbytnio pic z butelki kompletnie mu nie idzie. Pomocy bo juz nie daje rady tak czesto do niego wstawac.
jeżeli już zależy ci na dokarmianiu małego butelką to powinnaś się nie zniechęcać i go uczyć jeść z niej bo wiadomo ze z cyca inaczej leci a on to do tej pory tylko to znał.z butli leci szybciej.i trzeba trochę cierpliwości z tym bo nie każde dziecko łapie to i potrafi ssać butle(jedząc najpierw tylko cyca).i teraz pytanie.czy bardzo ci zalezy na karmieniu piersią??bo jeżeli nauczysz dziecko jeść już z butli to potem nie zechce ci piersi ssac.to są male cwaniaczki.podłapie że leci lepiej i się nie musi męczyć jak przy cycku i o.a mały się budzi bo moze być głodny albo tylko ma potrzebę pomukania i zaśniecia przy twojej piersi.czy zawsze po pobudce je??czy czesto jest tak ze pomuka chwilke i zasypia???(ja tak miałam)
 
Na karmieniu piersia zalezy mi i to bardzo i hmmm szczerze mowiac nie sadze aby maly odrzucil piers po wprowadzeniu zaledwie jednego karmienia butelka na dobe(wieczorem) ale moge sie mylic. Jesli chodzi o budzenie sie to rzeczywiscie budzi sie i tlyko chwilke possie i zaraz zasypia wiec moze chce mu sie pic. Tak zeby jesc to je co mnije wiecej 4 godzinki. Dzis w nocy zamiast jednego karmienia podalam mu herbatke koperkowa wypil i zasnal :-Dherbatke z butelki skubaniec wypil a mleczka nie chce :no:
 
Na karmieniu piersia zalezy mi i to bardzo i hmmm szczerze mowiac nie sadze aby maly odrzucil piers po wprowadzeniu zaledwie jednego karmienia butelka na dobe(wieczorem) ale moge sie mylic. Jesli chodzi o budzenie sie to rzeczywiscie budzi sie i tlyko chwilke possie i zaraz zasypia wiec moze chce mu sie pic. Tak zeby jesc to je co mnije wiecej 4 godzinki. Dzis w nocy zamiast jednego karmienia podalam mu herbatke koperkowa wypil i zasnal :-Dherbatke z butelki skubaniec wypil a mleczka nie chce :no:
to nic że to jest tylko jedno karmienie dziennie.ale on podłapie i tak już zostanie.znam wiele mam które tak zaczynały.jedno karminie przez jakiś czas a potem jak dawały cyca to dzieciak się rzucał i trzeba było butelkę robić.wiec może lepiej własnie daj mu pic ale lepiej wode samą zamiast herbatek.zresztą koperkowej z tego co czytałam nie moza dawać przed snem i w nocy.
 
ja nie wiem ale tam na herbatce piszą to.chyba dlatego że po tej herbatce dziecko ma bączki i :-D może pstrykać całą noc zamiast spać no i jak ma ząbki to w herbie jest cukier.
 
reklama
Do góry