reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste poronienia

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Miała ktoras z was często poronienia? Ja miałam 3 miesiace pod rząd. Ostatnio w marcu prawdopodobnie kolejne. Jestem już wykończona. Kiedy udalo wam sie zajsc w ciąże? Byłam u ginekologa, wszystko jest okej. Nie jestem na nic chora, oprócz trombofilii, ale na to się lecze i lekarz stwierdził ze nie powinno to mieć wpływu na ciąże.
Teraz znowu mi się spóźnia okres, już 2 tygodnie. Ale wiecie co? Pierwszy raz nie ciągnie mnie do testu, bo szczerze mam już tego wszystkiego dosyć. Nie chce znowu sie załamać...
 
reklama
Rozwiązanie
@kkert224 poniewaz masz trabofilie powinnas miec heparyne w domu, w miare szybko robic test ciazowy i od razu wlaczac heparyne. Niektorzy wlaczaja ja juz od owulacji. No i zdecydowanie poszerz diagnostyke o immunologie, bo chyba wiecej źwierzy w tobie siedzi, nie tylko trabofilia.
Mialam przypadek, ze w dzien @ test bialy. Potem kilka dni brudzenia, a po 2 tygodniach czekania na wlasciwy @ test z blada druga kreska. Juz wtedy wiedzialam, ze poronie, bo ciaza zle sie rozwija skoro tak sie dzieje. Niestety tak sie stalo. Musisz to sprawdzic i poszukac dobrego lekarza jesli chcesz urodzic dziecko
A skąd wiesz że to były poronienia? ja poroniłam raz pusty pęcherzyk ,2 raz po otrzymaniu tabletki bo serduszko przestało bić w 9 tyg, i po pół roku byłam w ciąży teraz mam 21 tydz ,wszystko przebiega ok, zmieniłam kwas foliowy ,brałam na długo przed zajściem , zrób może test ?
 
@kkert224 poniewaz masz trabofilie powinnas miec heparyne w domu, w miare szybko robic test ciazowy i od razu wlaczac heparyne. Niektorzy wlaczaja ja juz od owulacji. No i zdecydowanie poszerz diagnostyke o immunologie, bo chyba wiecej źwierzy w tobie siedzi, nie tylko trabofilia.
Mialam przypadek, ze w dzien @ test bialy. Potem kilka dni brudzenia, a po 2 tygodniach czekania na wlasciwy @ test z blada druga kreska. Juz wtedy wiedzialam, ze poronie, bo ciaza zle sie rozwija skoro tak sie dzieje. Niestety tak sie stalo. Musisz to sprawdzic i poszukac dobrego lekarza jesli chcesz urodzic dziecko
 
Rozwiązanie
Do góry