reklama

Częste sikanie...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez gabis, 8 Listopad 2013.

1. gabis

gabis Fanka BB :)

Witam, jestem mamą 4-letniego chłopca. Od ponad dwóch tygodni mamy problem ze zbyt częstym sikaniem. Mały chorował na anginę, 2 tyg temu skończył brac antybiotyk i w tych okolicach zaczą biegać do ubikacji. Wszystkie badania są ok, mocz, morfologia, usg. Lekarz zapisał nam Hydroksyzinum i Neospasminum, bo twierdzi, że jest to na tle emocjonalnym. Synek chodzi do przedszkola, nie narzeka, jest zadowolony (przynajmniej tak twierdzi).
    Czy któraś z mam miała podobny problem ze swoim dzieckiem? Bo ja już nie wiem co mam robić.

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

a ile mniej więcej płynów pije dziennie? nawet jeśli jest to na tle nerwowym (w co wątpię) to nie podawałabym mu nic)

3. reklama
  4. gabis

gabis Fanka BB :)

Ogólnie pije dużo, ale nie więcej niż zwykle. Podawałam przez dwa dni te syropy, ale w ogóle to na niego nie działało uspokajająco, a wręcz odwrotnie.
    A dlaczego myślisz, że to nie na tle nerwowym?

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

nie napisałaś konkretnie dlaczego lekarz uwaza że to na tle nerwowym- jakie podał symptomy? oprócz częstego siusiania, zresztą jak sama piszesz syropy nie pomagają, poza tym znam lepsze sposoby na "uspokojenie" dziecka ...twój synek ma dopiero 4 latka więc jeszcze nie potrafi tak dobrze jak dorosła osoba ocenić pełności pęcherza, poza tym napisz ile konkretnie płynów mu podajesz, bo dla jednych dużo to jest np. pół litra na dobę

Poleć forum