reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste sikanie...

gabis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
742
Witam, jestem mamą 4-letniego chłopca. Od ponad dwóch tygodni mamy problem ze zbyt częstym sikaniem. Mały chorował na anginę, 2 tyg temu skończył brac antybiotyk i w tych okolicach zaczą biegać do ubikacji. Wszystkie badania są ok, mocz, morfologia, usg. Lekarz zapisał nam Hydroksyzinum i Neospasminum, bo twierdzi, że jest to na tle emocjonalnym. Synek chodzi do przedszkola, nie narzeka, jest zadowolony (przynajmniej tak twierdzi).
Czy któraś z mam miała podobny problem ze swoim dzieckiem? Bo ja już nie wiem co mam robić.
 
reklama
Ogólnie pije dużo, ale nie więcej niż zwykle. Podawałam przez dwa dni te syropy, ale w ogóle to na niego nie działało uspokajająco, a wręcz odwrotnie.
A dlaczego myślisz, że to nie na tle nerwowym?
 
nie napisałaś konkretnie dlaczego lekarz uwaza że to na tle nerwowym- jakie podał symptomy? oprócz częstego siusiania, zresztą jak sama piszesz syropy nie pomagają, poza tym znam lepsze sposoby na "uspokojenie" dziecka ...twój synek ma dopiero 4 latka więc jeszcze nie potrafi tak dobrze jak dorosła osoba ocenić pełności pęcherza, poza tym napisz ile konkretnie płynów mu podajesz, bo dla jednych dużo to jest np. pół litra na dobę
 
Do góry