reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
PS wyślijcie prosze w prywatnych wiadomosciach posiadane linki do zamknietego forum dla miski, nanya tinia zani meklaudia- wszystkie powinny juz miec dostep
 
Próbowałam się zalogować przez nr zlecenia i datę urodzenia ale pokazuje błędny numer. Kazała wejść o 17 najwcześniej. Czy myślicie że komunikat stąd że nie wprowadzili jeszcze wyników?

Bardzo możliwe. Ja nie miałam tak ze względu na to, ze wcześniej miałam robione badania i pesel był zapisany. I wydaje mi się ze zalogować się będziesz mogła dopiero jak zamknął punkt pobrań.
 
Bardzo możliwe. Ja nie miałam tak ze względu na to, ze wcześniej miałam robione badania i pesel był zapisany. I wydaje mi się ze zalogować się będziesz mogła dopiero jak zamknął punkt pobrań.
nie zgodze sie :) od razu dodaja nr do systemu, inaczej nie przyjmą żadnej próbki. Logowanie na podstawie nr zlecenia, daty urodzenia - od razu, tylko brak wyników jeszcze
 
nie zgodze sie :) od razu dodaja nr do systemu, inaczej nie przyjmą żadnej próbki. Logowanie na podstawie nr zlecenia, daty urodzenia - od razu, tylko brak wyników jeszcze

A no masz racje jak napisałaś to uświadomiłam sobie ze skanowala kod kreskowy z numerem [emoji23] przepraszam jestem blondynka [emoji23][emoji23]
 
Kurde na mnie nikt dziwnie nawet nie spojrzał. Nie przejmuj się cyc i głowa do góry [emoji6]. Nawiasem mówiąc w klinice była kobita ok 48 lat nawet
Dawaj znać

No niestety :( ale tak jest - już raz usłyszałam, że w tym wieku to na menopauzę się czeka a nie na ciążę :( Ale odpisała moja ENDO - jest na urlopie uff, mam się nie martwić bo na pewno coś mi wdroży na obniżenie prolaktyny na jakiś czas :) Wizyta 29.01 - ale w styczniowym mam się dalej starać, bo czasem udaje się zajść i przy tak wysokiej prolaktynie :) ale za to dziewczyny lutowo - marcowy cykl jest MÓJ :D i zobaczę dwie krechy jak @Anastka_92 :D
 
reklama
no to nie ma bata - muszą już mieć wszystkie :) zatem jeśli ustaliłyście że piszemy tylko na jednym - zamkniętymi- to przenosimy się oficjalnie tam :) w razie problemów piszcie w wiadomościach prywatnych do mnie lub do @kobietka301 , @Niutka43, @evellin 00
 
Do góry