reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Nie chcę, przeszłam tylu, a każdy patrzył na starania w tym wieku jak na idiotkę - chyba mam dosyć tych szyderczych spojrzeń, głupiego uśmieszku.... Poczekam wizytę mam 31.01 - ale pewnie wcześniej endo się odezwie, to fajna babka.
Te spojrzenia olej! Albo za młoda albo za stara ni kij ni w oko nie ustrzelisz....
A ja ostatnio byłam w pl na świętach i taka sytuacja że było dużo ludzi w przychodni dyżurnej i wychodzę z dzieckiem od lekarza a ktoś tak gada "widziałaś widziałaś dziecko ma dziecko" hmmmmm owszem jestem młoda ale wyglądam jeszcze młodziej niż 28 i czasami jest śmiesznie to czasami mam dość wscibskich ludzi. Był czas że jak z kimś rozmawialam to drugie pytanie zaraz po tym czy to moje dziecko to bylo "ile masz lat" -(bo mam Syna 8 letniego) to bylo zaraz w głowie liczenie ile miałam jak zeszłam w ciaze nozzzz widziałam jak myśla intensywnie. Więc naprawdę już chyba lepiej w te drugą stronę....
 
Te spojrzenia olej! Albo za młoda albo za stara ni kij ni w oko nie ustrzelisz....
A ja ostatnio byłam w pl na świętach i taka sytuacja że było dużo ludzi w przychodni dyżurnej i wychodzę z dzieckiem od lekarza a ktoś tak gada "widziałaś widziałaś dziecko ma dziecko" hmmmmm owszem jestem młoda ale wyglądam jeszcze młodziej niż 28 i czasami jest śmiesznie to czasami mam dość wscibskich ludzi. Był czas że jak z kimś rozmawialam to drugie pytanie zaraz po tym czy to moje dziecko to bylo "ile masz lat" -(bo mam Syna 8 letniego) to bylo zaraz w głowie liczenie ile miałam jak zeszłam w ciaze nozzzz widziałam jak myśla intensywnie. Więc naprawdę już chyba lepiej w te drugą stronę....
Ja urodziłam pierworodnego, jak miałam 21 lat. Pełnoletnia, po ślubie - wszystko po Bożemu [emoji13] No ale wyglądałam wtedy na niespełna... 16. Rzadko się malowałam, mysie blond włosy i casualowy strój też swoje robił. Jak chodziłam w ciąży to nawet robotnicy na budowach (przy kościele) mnie wygwizdywali i obrażali epitetami.
Ludziom się nie dogodzi. Albo za młoda, albo za stara. Albo za gruba, albo za chuda. Albo jeszcze nie ten czas.
Jak pisałaś: kij im w oko [emoji16]
 
reklama
Do góry