reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Mnie czasem przechodzi taka myśl czy dam rady... Czy wszystko będzie dobrze ... Z jednej strony bardzo chce a z drugiej boje się czy dam rady z dwójką dzieci...
 
reklama
Żona w czasie stosunku pyta się męża:
- A jeśli urodzi się nam dziecko to jak damy mu na imie?
Mąż bierze prezerwatywe i robi jeden supełek, drugi, trzeci, po dwudziestym mówi:
- Jeśli się stąd wydostanie to nazwiemy go MacGayver.

To już wiem dlaczego z mojej chopa taki MacGayver i tak na niego wszyscy mówią [emoji23]
 
Żona w czasie stosunku pyta się męża:
- A jeśli urodzi się nam dziecko to jak damy mu na imie?
Mąż bierze prezerwatywe i robi jeden supełek, drugi, trzeci, po dwudziestym mówi:
- Jeśli się stąd wydostanie to nazwiemy go MacGayver.

To już wiem dlaczego z mojej chopa taki MacGayver i tak na niego wszyscy mówią [emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Spałam z przerwami prawie całe popołudnie. Ledwo się obudziłam to zaczęłam myśleć o tej jutrzejszej powtórkę bety :(boje się że zobaczę, że spada
 
Cholera jak mnie wkurza że jedne zachodzą a nie chcą a my tak bardzo chcemy i nic.
Dziś mnie wszystko jakoś bardziej wkurza .A najbardziej zdrowe jedzenie [emoji52]. .Ile można się tak torturować.
Do tego na siłę musiałam przytyć [emoji52]. Do d...z tym wszystkim
 
Spałam z przerwami prawie całe popołudnie. Ledwo się obudziłam to zaczęłam myśleć o tej jutrzejszej powtórkę bety :(boje się że zobaczę, że spada
Tylko porównuj wyniki z tego samego laboratorium - ktoś już tam kiedyś pisał, że różny sprzęt, to mogą być ciut inne wyniki. Nic Ci nie spadnie, wszystko urośnie: cycki, brzuch i beta :D
 
reklama
Do góry