reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Dziewczyny ja jestem 5 dni przed @, 11 dni po owu (wg apki). W tym cyklu niesmialo zaczelismy starania o drugiego babla i dzisiaj rano mialam plamienie brazowo-czerwone. Zastanawiam sie czy to okres sie poslpieszyl czy to moze byc plamienie implantacyjne? Test rano wyszedl negatywny.
Nie wiem nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego. Poprzednie dwie ciaze jak się zaczęły tak skończyła się @ i nic poza tym. W drugiej ciąży wystąpiło plamienie w 8tc przez krwiaka.
 
reklama
No to u mnie nadeszła @ z bardzo niestandaddowym bólem przez cały cykl i dzisiaj zaskoczenie bo 5 dni przed spodziewany terminem. Ehh, a już miałam pewność że nie nadejdzie bo te bóle były zupełnie inne niż zwykle. Dziwna sprawa. No ale czekam na zakończenie i szast prasy działamy w kolejnym miesiącu. [emoji23][emoji23][emoji23]
Już nie mogę pojąć co stoi na przeszkodzie młodym ludziom, zdrowym i w sile wieku na przeszkodzie. Ehh...
 
To powiedzcie mi co ze mną jest nie tak :( jestem zdrowa nie mam nadżerki, żadnych miesniakow. Kiedyś miałam endonetrioze jest wyleczona, lekarz by chyba wiedział. Mam dwoje dzieci ale chce jeszcze jedno z obecnym partnerem. O pierwsze się również starałam dwa lata, ale miałam endonetrioze więc nie zaszłam. Z córką to było szybko rok po synku i byłam w ciąży. A teraz znowu to samo, brałam dwa miesiące clostilbegyt i nic się nie udaje. Zrobiłam badania i również dobre , co mam dalej zrobić. Pomóżcie dziewczyny bo ja już rozkłada ręce :(
Może warto zmienić lekarza? Inny lekarz inne podjejscie do problemu?
 
No to u mnie nadeszła @ z bardzo niestandaddowym bólem przez cały cykl i dzisiaj zaskoczenie bo 5 dni przed spodziewany terminem. Ehh, a już miałam pewność że nie nadejdzie bo te bóle były zupełnie inne niż zwykle. Dziwna sprawa. No ale czekam na zakończenie i szast prasy działamy w kolejnym miesiącu. [emoji23][emoji23][emoji23]
Już nie mogę pojąć co stoi na przeszkodzie młodym ludziom, zdrowym i w sile wieku na przeszkodzie. Ehh...
No nie wiem sama zadaje sobie to pytanie hmmm za to moja kuzynka ma 5cioro w tym jedno z wpadki bo brała tabletki anty i 3 miesiące nie wiedziała że w ciąży jest (NIBY)
 
Siorka jest w 12t5dc po wpadce po potorniaku jajnika. Jest to torbiel skórzasta inaczej... takze mimo choroby tez jest wszystko dobrze i zaszla nie z tego jajnika ale wszystko jest ok
 
reklama
W 21 dniu cyklu zbadalam progesteron wynik 11,740 jest szansa na ciążę? Miała któraś z Was tyle i udało się? [emoji846]
 
Do góry