reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Staramy sie miec glowe w górze i tak ma zostac. Bedziemy dumne z naszych starań, z naszych wyczekanych i ukochanych pociech [emoji173]
 
reklama
To co ktoś radzi trzeba samemu przemyśleć i w razie czego poczytać by w to wierzyć. Nie warto też się spinać o byle co.
Życie jest za krótkie by przejmować się pierdołami. Pewne rzeczy trzeba brać z humorem bo nie wyrobimy psychicznie.
Musimy odreagować stres a najlepiej działa poczucie humoru
Staramy sie miec glowe w górze i tak ma zostac. Bedziemy dumne z naszych starań, z naszych wyczekanych i ukochanych pociech [emoji173]
 
To co ktoś radzi trzeba samemu przemyśleć i w razie czego poczytać by w to wierzyć. Nie warto też się spinać o byle co.
Życie jest za krótkie by przejmować się pierdołami. Pewne rzeczy trzeba brać z humorem bo nie wyrobimy psychicznie.
Musimy odreagować stres a najlepiej działa poczucie humoru
Zgadza sie :)
Dlatego przeszłam tutaj. Swoboda wypowiedzi. Zero oceniania. Jedynie wsparcie i poczucie humoru :*
 
No i super [emoji4] bez złośliwości oczywiście, ale czasem poważnie, czasem z przymrużeniem oka dla wszystkich to dobrze zrobi [emoji4] ja mam niecałe 33 lata, od 10 miesięcy z przerwami staramy się o dzidzie, mamy już 6latke z mojego poprzedniego małżeństwa.
Pomimo bardzo lekkiej tematyki, która jest wręcz wskazana, zasady wypowiedzi pozostają bez zmian.
Nie obrażamy się, nie krytykujemy, nie wyzywamy. Kulturka musi być :)

Staraczki 2019 oczekujące wy.arzonych dwoch kreseczek na testach ciązowych mogą swobodnie wypowiadać sie o staraniach, o obawach, obgadywać mężów i wszystko zostaje między nami :)

Mam 39 lat. Wiec juz nie pierwszej młodości. Staramy sie o dzidzie od sierpnia 2018r. Jak narazie bezskutecznie.
Ale walczymy dalej :)
 
U nas remont sypialni i mój M mnie właśnie rozwalił. Woła mnie i mówi :bo ja sobie myślę że tu będzie łóżeczko na początku to światła zrobię tu tu .... No nie wiem co myśleć on taki pewny jest że po tylu latach się uda ?
A z drugiej strony muszę go pochwalić że mimo wszystko podchodzi do tego w taki sposób. Ja nawet wywaliłam wszystkie książki które kiedyś mi kupił o ciąży , nie kupiłbym nic sama ...bo kiedyś się przyda.
Co myślicie o tym?
 
U nas remont sypialni i mój M mnie właśnie rozwalił. Woła mnie i mówi :bo ja sobie myślę że tu będzie łóżeczko na początku to światła zrobię tu tu .... No nie wiem co myśleć on taki pewny jest że po tylu latach się uda ?
A z drugiej strony muszę go pochwalić że mimo wszystko podchodzi do tego w taki sposób. Ja nawet wywaliłam wszystkie książki które kiedyś mi kupił o ciąży , nie kupiłbym nic sama ...bo kiedyś się przyda.
Co myślicie o tym?
Dobrze kochana może cię zarazi tym optymizmem [emoji4] ja wierzę że Wam się uda, że nam wszystkim w końcu się uda.
 
reklama
Do góry