reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
4 Listopad 2018
Postów
11 868
Zapraszam na wątek CZILAŁT, gdzie kobiety z poczuciem humoru podchodzą do życia i do starań. Żaden problem nie zostaje pominięty, żadna nie czuje się samotna w swych staraniach ani tym bardziej wykluczona czy dyskryminowana.

Kulturka obowiazuje- nie tylko na "papierze".Nie obrażamy się, nie krytykujemy, nie wyzywamy. Wszystkie mamy jeden cel i to jest najwazniejsze, żeby sie wspierać a nie oceniać nawzajem. Niemusimy się wszystkie zgadzać ze sobą ale musimy sie szanować

Staraczki 2019 oczekujące wymarzonych dwóch kreseczek na testach ciążowych mogą swobodnie wypowiadać się o staraniach, o obawach, o objawach, obgadywać mężów i wszystko zostaje między nami :)

[emoji173]Czilałtowe Staraczki (alfabetycznie) [emoji173]
@adzik @Agu1531 @Anastka_92 @Asik1234 @blackbriar @cafe1997 @Dżasta92 @Estta @evellin 00 @Ewelina @Ewelson @Integral @Kati 5805 @kkert224 @kobietka301 @leeleeth @Miśka 91 @Nanya @Niepatrzwstecz @Niutka43 @OtoKasia @pinkmoth @SalsaPL @Shea27 @Sylwcia35 @Tinia @zani2407 @zuza9292

[emoji173]Czilałtowe Kreseczki Fasoleczki [emoji173]
@pinkmoth
@Biedronka0506








Wszystkim życze udanych seksów [emoji173]
 
Ostatnia edycja:
reklama
"CIĄŻA Z KLASĄ":
Normalnym zjawiskiem jest to, że śluz w ciąży jest przez większą część tego okresu dość obfity, a konsystencją przypomina śluz płodny. Może być on przezroczysty lub lekko biały, a nawet jasnożółty. Jego zapach jest raczej neutralny.

Śluz płodny jest śliski, kleisty, nie ma żadnych grudek. Jeśli ktoś ująłby go dwa palcami, wytworzyłyby się między nimi dwie nitki. Kobieta w czasie jego wytwarzania ma poczucie wilgotności w okolicy pochwy. To jeden z objawów owulacji

Natomiast śluz niepłodny daje uczucie suchości w pochwie. Nie jest śliski i nie dałoby się z niego utworzyć kleistych nitek. Często jest mętny, o białawej lub żółtawej barwie. Gęsty i kłaczkowaty.

Śluz przed okresem natomiast jest bardziej gęsty i mniej przejrzysty.
 
Ostatnia edycja:
[emoji23]Och ja rozumiem takie oburzenie, kiedyś też bym miała taką reakcję.
Teraz oburzenie tej kobietki wywołało u mnie tylko uśmiech.
Ale to chyba kwestia wieku, stażu małżeńskiego i podejścia z humorem
 
[emoji23]Och ja rozumiem takie oburzenie, kiedyś też bym miała taką reakcję.
Teraz oburzenie tej kobietki wywołało u mnie tylko uśmiech.
Ale to chyba kwestia wieku, stażu małżeńskiego i podejścia z humorem
Staram sie miec poczucie humoru. Chociaz teraz siedze i lykam na kiblu łzy. Staram sie nie myslec i nie poddawać przeciwnosciom losu. Nie chce swojemu mezowi pokazywac jak wiele nerw mnie to kosztuje. Usmiecham sie. Forum to moje zbawienie. Jakby widzial jak ja cierpie to już bysmy składali dokumenty o adopcje. Wspiera mnie jak sie da. Bo glupi nie jest. Jak sie nie udaje w danym cyklu to mowie mu ze moja wina bo chyba zle obliczylam. Nie potrzebuje na forum wywodów na temat swojego wieku ani stanu zdrowie. Nie poddam sie
 
Spokojnie mam też 39 lat.
I też czuję ogromną presję.
Ale nie dokładaj sobie kochana stresów to nic nie da .
Ja też łapię doły ale nie da się walczyć bo walcząc trzeba wierzyć że się uda.
Cyc i głowa do góry.
Jak coś zapraszam na priv
Staram sie miec poczucie humoru. Chociaz teraz siedze i lykam na kiblu łzy. Staram sie nie myslec i nie poddawać przeciwnosciom losu. Nie chce swojemu mezowi pokazywac jak wiele nerw mnie to kosztuje. Usmiecham sie. Forum to moje zbawienie. Jakby widzial jak ja cierpie to już bysmy składali dokumenty o adopcje. Wspiera mnie jak sie da. Bo glupi nie jest. Jak sie nie udaje w danym cyklu to mowie mu ze moja wina bo chyba zle obliczylam. Nie potrzebuje na forum wywodów na temat swojego wieku ani stanu zdrowie. Nie poddam sie
 
reklama
Spokojnie mam też 39 lat.
I też czuję ogromną presję.
Ale nie dokładaj sobie kochana stresów to nic nie da .
Ja też łapię doły ale nie da się walczyć bo walcząc trzeba wierzyć że się uda.
Cyc i głowa do góry.
Jak coś zapraszam na priv
Kazda staraczka ma swoje przezycia i bolączki. Najbardziej wkurza że na necie to wszystkie specjalistyki od wszystkiego. Krytykują i dyktują jak ma ktoś zyc. Bo na necie to jak to z kartką przyjmie wszystko.
 
Do góry