reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

[emoji41][emoji41][emoji41][emoji41] UWAGA [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

WAŻNY KOMUNIKAT

Zostało uruchomione Nasze prywatne forum [emoji847][emoji847][emoji847]

Z automatu wszystkie z listy maja dostep

Kolejne osóbki na wyraźną prośbe, po przejściu naszego tajnego egzaminu, o ktorego forme zadba kobietka z pomocą klejnotów męża [emoji13][emoji12][emoji14]

Sugeruje dalej pisać tutaj, natomiast tam zamieszczać informacje np. o sobie ktore nie chcecie żeby ujrzały światła dziennego.

Wszystko napisane zostaje między nami i wszelkie łamanie tej zasady będzie potępiane. Wszystko dopuszczamy w naszych postach ale szacunek do osoby i prywatnosci jest święty.

Przypomnę że zdjecia profilowe dodawane tam- z automatu są wszędzie. Wiec dla chcacych zachować swoistą anonimowość sugeruje dodać swoje zdjecie w formie załacznika do postu ze swoimi danymi, które chciałaby zamieścic dla NASZEJ tylko wiadomosci [emoji173]

Pamiętajmy, nie musimy się ze sobą zgadzać, nie musimy akceptować stylu bycia i życia innych, ale nie nam to oceniać. Jesteśmy tu w wiadomym celu. Musimy sie kochać i wspierać, nie krytykować [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie mam już linka do zamknietego[emoji12]
Myślałam ze tam będziemy pisać, a mamy tu?[emoji5]
Bo ja już sie pogubiłam[emoji23] nie ogarnę dwóch wątków[emoji13]
 
[emoji41][emoji41][emoji41][emoji41] UWAGA [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

WAŻNY KOMUNIKAT

Zostało uruchomione Nasze prywatne forum [emoji847][emoji847][emoji847]

Z automatu wszystkie z listy maja dostep

Kolejne osóbki na wyraźną prośbe, po przejściu naszego tajnego egzaminu, o ktorego forme zadba kobietka z pomocą klejnotów męża [emoji13][emoji12][emoji14]

Sugeruje dalej pisać tutaj, natomiast tam zamieszczać informacje np. o sobie ktore nie chcecie żeby ujrzały światła dziennego.

Wszystko napisane zostaje między nami i wszelkie łamanie tej zasady będzie potępiane. Wszystko dopuszczamy w naszych postach ale szacunek do osoby i prywatnosci jest święty.

Przypomnę że zdjecia profilowe dodawane tam- z automatu są wszędzie. Wiec dla chcacych zachować swoistą anonimowość sugeruje dodać swoje zdjecie w formie załacznika do postu ze swoimi danymi, które chciałaby zamieścic dla NASZEJ tylko wiadomosci [emoji173]

Pamiętajmy, nie musimy się ze sobą zgadzać, nie musimy akceptować stylu bycia i życia innych, ale nie nam to oceniać. Jesteśmy tu w wiadomym celu. Musimy sie kochać i wspierać, nie krytykować [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
A gdzie to forum?[emoji85][emoji87]
 
Mój też młodszy ale tylko niecały rok.
Przez kilka lat mi w urodziny mówił że jak będzie tak stary jak ja to sobie będzie szukał domu starców.
Mój jest młodszy o 6 lat [emoji44] i zachodzi odwrotna sytuacja. Ciągle się postarza i na każdym kroku próbuje udowodnić, że jest dojrzały i odpowiedzialny. Na razie wyglądam na dużo mniej niż mam w rzeczywistości, mogłabym spokojnie uchodzić za młodszą od niego, ale co będzie później? [emoji33]
Co do tej zależności śmierć - nowe życie, to w marcu zmarła mi babcia, niecały miesiąc temu dziadek, i jak teraz tak o tym rozmawiacie, to zaczynam dostrzegać pozytywne przesłanie.
W tą sobotę też byłam na pogrzebie, nikogo z rodziny, ale jednak i przypomniał mi się kolejny przesąd, że kobieta w ciąży nie powinna chodzić na pogrzeby. A ja, jeśli zaskoczyłam, to już byłam [emoji33]
 
Hejo, ja właśnie Po porannym sexiku jakie bzykanie takie śniadanie więc dziś jaja na twardo zadowolony wyprawiony i od maszerowacja juz kawkę pije .Miejcie również Wspaniały Dzień
 
reklama
Do góry