reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Do Lublina. A tam nie polecają in vitro. Wiec bedziemy musieli pewnie zmierzac w kierunku Warszawy np Novum. Ale damy rade, jak cos to rodzina Nam pomoze z kwestiami finansowymi[emoji8]
Cieszę sie jak głupia ze w koncu padły ostateczne decyzje. Teraz nic tylko czekać spokojnie[emoji179]
Co prawda Lublin to nie moje rodzime miasto ale przeprowadziłam się w tamte okolice w wieku chyba 17lat więc często jeżdżę w tamtym kierunku do mamy :) daleko od Lublina mieszkasz? Za to Studiowałam na UMCS :D
 
reklama
Ten link o bioderkach Otwieralam w przegladarce, pozniej sie logowalam i wchodzac w wiadomosc prywatna mialam juz normalnie link do zamknietego wątku
 
Nie wiem Kochana. Moja gina dzien po ovu (monit) kazała brać luteinę dowcipnie 10 dni i potem 4-5 dni przerwa. Powinna pojawić się @. Jeśli nie a pojawią się || lub beta pozytywna wracam do luteiny. Ale każdy organizm innym. Tej gin ufam bardzo. Pomogła dużo laska z problemem niepłodności a uwierz mi przeszłam przez wielu "specjalistów" :)
U mnie podobnie tylko miałam brać do terminu przewidywanej @ A jeśli nie dostanę zrobić test i znowu brać jeśli || no a potem wizyta.
 
reklama
Do góry