reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Dziewczyny ja jestem 5 dni przed @, 11 dni po owu (wg apki). W tym cyklu niesmialo zaczelismy starania o drugiego babla i dzisiaj rano mialam plamienie brazowo-czerwone. Zastanawiam sie czy to okres sie poslpieszyl czy to moze byc plamienie implantacyjne? Test rano wyszedl negatywny.
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj badania prolaktyna - glukoza-insulina. Możecie zobaczyć czy jest ok, moja doktor się nie odzywa
20190215_172942.jpg
20190215_172942.jpg
20190215_172927.jpg
20190215_173752.jpg
20190215_173752.jpg
 
Jak dla mnie mieszcza sie w przedziale wiec bardzo dobre ale to moja opinia
To powiedzcie mi co ze mną jest nie tak :( jestem zdrowa nie mam nadżerki, żadnych miesniakow. Kiedyś miałam endonetrioze jest wyleczona, lekarz by chyba wiedział. Mam dwoje dzieci ale chce jeszcze jedno z obecnym partnerem. O pierwsze się również starałam dwa lata, ale miałam endonetrioze więc nie zaszłam. Z córką to było szybko rok po synku i byłam w ciąży. A teraz znowu to samo, brałam dwa miesiące clostilbegyt i nic się nie udaje. Zrobiłam badania i również dobre , co mam dalej zrobić. Pomóżcie dziewczyny bo ja już rozkłada ręce :(
 
To powiedzcie mi co ze mną jest nie tak :( jestem zdrowa nie mam nadżerki, żadnych miesniakow. Kiedyś miałam endonetrioze jest wyleczona, lekarz by chyba wiedział. Mam dwoje dzieci ale chce jeszcze jedno z obecnym partnerem. O pierwsze się również starałam dwa lata, ale miałam endonetrioze więc nie zaszłam. Z córką to było szybko rok po synku i byłam w ciąży. A teraz znowu to samo, brałam dwa miesiące clostilbegyt i nic się nie udaje. Zrobiłam badania i również dobre , co mam dalej zrobić. Pomóżcie dziewczyny bo ja już rozkłada ręce :(
Ale endometrioza jest nie uleczalna. Można tylko pozbyć się ognisk które uda się wykryć ale po jakimś czasie wychodzą nowe. Wiem bo ja też mam endometrioze. I na usg nie widać wszystkich oznak choroby.
 
Ale endometrioza jest nie uleczalna. Można tylko pozbyć się ognisk które uda się wykryć ale po jakimś czasie wychodzą nowe. Wiem bo ja też mam endometrioze. I na usg nie widać wszystkich oznak choroby.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, dzień później zrobiłam test i po trzech minutach ukazały się dwie kreski, a beta nie potwierdziła ciąży, teraz z wielkim strachem czekam na @ do 20 i do wizyty czy na pewno jest wszystko ok.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, dzień później zrobiłam test i po trzech minutach ukazały się dwie kreski, a beta nie potwierdziła ciąży, teraz z wielkim strachem czekam na @ do 20 i do wizyty czy na pewno jest wszystko ok.
Pozdrawiam :)
Trzymam kciuki! Napewno wszystko będzie dobrze to tylko jakaś anomalia.
 
Do góry