reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Cześć Dziewczyny :D od dwóch dni śledzę Wasz wątek na forum staraczek 2019, dzisiaj siedziałam do 4 rano, żeby wszystko przeczytać posty Kobitki i Salsy, w tej całej dość "ponurej" atmosferze, były jak promyczki słońca, które przepędzały gradowe chmury :) A przy poście kobitki o stroju policjantki, oplułam się że śmiechu jedząc płatki :D Dobrze, że powstał osoby wątek, nie będzie przynajmniej oburzenia.
Teraz patrząc na wasze nicki, mniej więcej kojarzę historię każdej z Was. Jesteście mega silne i wspaniałe!!! ❤ Opowiem może coś o sobie. Mam na imię Natalia, o maleństwo staram się drugi cykl. I zapewne będę tutaj najmłodsza, mam 24 lata :) I cholera! Zazdroszczę Wam tego poczucia humoru. W dzisiejszych czasach, młodzi ludzie, zachowują się jakby im całe stado kotów zdechło i mają wiecznego kija w tyłku. Tego nie wypada, tamtego nie wypada.. ble ble. A życie im mija. Chciałabym być na miejscu waszych dzieci w przyszłości, bo będą mieć zaj..biste mamuśki :D
Dziewczyny i ratujcie mnie ;P za 4 dni testuje, w terminie spodziewane @, ale do tego czasu zwariuje. Wszystkie rady, żeby zająć czas, nie pomagają
 
@pinkmoth a milo nam.. a rozgośc sie.. kobitka przesun dupsko koleżanka nam sie dosiada :) ekspres przy oknie - zrob sobie kawulke :)
Ja Ci powiem tak. Mam wrazenie patrzac na młodzież i mlode osoby. Ale i nie tylko. Jest jedno madre powiedzenie " bułke przez bibułke, hu.a gołą ręką" - ot i tyle w temacie.
Najważniejsze w zyciu to być sobą, nie spinać tylka, nie poddawać sie i cieszyć sie tym zagmatfanym życiem :*
 
@pinkmoth no to witaj w klubie stresujących. Ja mam jutro bete i wizyte u gina. Sprawdzi podwozie i jajka czy sie wykluły. Ciesze sie ze roboty dzis w huk to tak nie bede myslec. Ja nawet nie wiem kiedy @ mi teraz przypadnie. Pierwsza owulacja byla 01.01 wiec na 12-14 powinnam dostac
 
Rady ? Jedyna i najlepsza to udzielaj się u nas [emoji23].Pozytywny kop gwarantowany.
Chciałam tylko nadmienić że chyba się dopiero rozkręcamy
Cześć Dziewczyny :D od dwóch dni śledzę Wasz wątek na forum staraczek 2019, dzisiaj siedziałam do 4 rano, żeby wszystko przeczytać posty Kobitki i Salsy, w tej całej dość "ponurej" atmosferze, były jak promyczki słońca, które przepędzały gradowe chmury :) A przy poście kobitki o stroju policjantki, oplułam się że śmiechu jedząc płatki :D Dobrze, że powstał osoby wątek, nie będzie przynajmniej oburzenia.
Teraz patrząc na wasze nicki, mniej więcej kojarzę historię każdej z Was. Jesteście mega silne i wspaniałe!!! [emoji173] Opowiem może coś o sobie. Mam na imię Natalia, o maleństwo staram się drugi cykl. I zapewne będę tutaj najmłodsza, mam 24 lata :) I cholera! Zazdroszczę Wam tego poczucia humoru. W dzisiejszych czasach, młodzi ludzie, zachowują się jakby im całe stado kotów zdechło i mają wiecznego kija w tyłku. Tego nie wypada, tamtego nie wypada.. ble ble. A życie im mija. Chciałabym być na miejscu waszych dzieci w przyszłości, bo będą mieć zaj..biste mamuśki :D
Dziewczyny i ratujcie mnie ;P za 4 dni testuje, w terminie spodziewane @, ale do tego czasu zwariuje. Wszystkie rady, żeby zająć czas, nie pomagają
 
U nas było tak:
on: chcę z tobą chodzić
ja:nie chcesz
on :dalczego?
ja: bo ja jestem franca [emoji23][emoji23][emoji23]
I co ? Niech mi tylko coś zaczyna pisiczyć żem zła niedobra żona to ja mu na to że ostrzegałam a on sam chciał [emoji6]
A maja wyjscie ? Zawsze powtarzam - Jędza bo jędza ale własna.
 
U nas było tak:
on: chcę z tobą chodzić
ja:nie chcesz
on :dalczego?
ja: bo ja jestem franca [emoji23][emoji23][emoji23]
I co ? Niech mi tylko coś zaczyna pisiczyć żem zła niedobra żona to ja mu na to że ostrzegałam a on sam chciał [emoji6]
U mnie to samo [emoji23][emoji23][emoji23] tekst riposta : Ślepa byłaś jak brałaś?
 
[emoji23] fajnie się tak żyje jeśli takie są relacje. U nas tak zawsze jest że sobie wbijamy szpileczki .
Lubimy to oboje nie wyobrażam sobie życia tak na całkiem serio.
U mnie to samo [emoji23][emoji23][emoji23] tekst riposta : Ślepa byłaś jak brałaś?
 
wiecie co czasami mam wrazenie ze niektore udaja slepe:) przy zgaszonym swietle robia loda a przy zaswieconym patrza do portfela:)ja nie nawidze wlasnie moralnosci Pani Dulskiej, niektorzy pierdza przy sobie o sraja , a potem na zewnatrz udaja srane pance, bo ubraly kostium ja tez slonczylam studia meskie i nie jedno widzialamfiut to fiut cipka to cipka hahahah moj jakbym Mu powiedziala laskawy mezu czy mozesz byc tak uprzejmy i wlozyc mi w szparke tego co masz miedzy nogi , to by mnie zapakowal w minute w kaftan i spedzilabym reszte zycia w pokoju bez klamek. Swiat sie konczy , tak , tak my sie dopiero rozkrecamy
 
reklama
A wy co czytacie [emoji6]
0f90b62b6fb5c3da79bcb07036a90bfa.jpeg
 
Do góry