reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Do 5 rano nie spałam (przestawiam sie z trybu nocnej czarownicy na dzienną wiedźme) i sobie poczytalam troche w nocy. Usciski slonce za wszystko. Za starania. Za charakter. Za walke. Ile mozna bedziemy Cie wspierać. Ja chce chłopaka a Ty córcie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji173]
Też kibicuje @leeleeth [emoji7] zasługuje na te córunie jak nikt inny [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Wbijajcie na szarlotkę[emoji7][emoji508][emoji513]
InShot_20190113_193356656~3.jpeg
 
reklama
Dziś miałam zajebisty seks. I to w okres. Najpierw zdychalam pół dnia, następne pół się bzykałam[emoji13][emoji12]
Wbijam się w kusą koszulkę i liczę na kolejną rundę[emoji13]
 
Do góry