reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Raz dziennie na wieczor sobie robiłam. Jak na monit chodzisz i juz wiesz ze jajeczka są to w zaleznosci od ktorego dnia chcesz testować dla pewności kiedy pęknie.
A jak cykl bez monitów to jak przypuszczasz ze masz np 14 dnia. To mozesz sobie od 10dc testowac. Ja zaczynałam od 6dc.
Gerneralnie trzeba liczyć 1 zestaw 1 cykl. Paskow nieszukalam nigdy osobno. Trzeba na necie by zobaczyc
Dzięki
 
reklama
Chciałam ci wyszukac i wkleic ten test ale ty zobacz co znalazlam - drugie foto - WooooW kosmos -jpdle zamawiam
Screenshot_20190113-220802_Chrome.jpeg
Screenshot_20190113-220729_Chrome.jpeg
 
reklama
Pierwszy raz widzę te z clearblue, ciekawe
Pierwszy cykl mialam tylko na monicie. Ma.10 dzien sie umowilismy. A.to.sie okazalo ze juz po.owu !!! Wiec teraz nie dosc ze juz w @ latam i jeszcze te testy robie [emoji23][emoji23][emoji23] zajebiste
No i jest buzka a nie domysły kolorów i odcieni kreski.
Jak juz sie raz pojawi buzka to nie testujemy tylko seksujemy. Liczy sie pierwszy raz pokazana buzia :)
 
Do góry