reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

dokładnie. Na łeb idzie dostać. Ja własnie piszę odn forum zamknetego-
CZILAŁT - ABC sie będzie nazywało.
wszystkie z automatu jak tu jesteśmy zostałyśmy już zgłoszone do dostępu
od jutra zacznę wrzucać tam książki - tylko może komentujmy tutaj żeby tam każda miała dostęp jak do audiobooka bez przerzucania i szukania wsrod postów kolejjnych stron- co wy na to >?
 
reklama
Jak już będziemy mieć grupę zamknięta to też Wam pokażę moją paszczę :D
Ja jeszcze dwa dni do @ a poza lekkim gmeraniem w brzuchu śladów nie widać aby się zbliżała...
 
Jak już będziemy mieć grupę zamknięta to też Wam pokażę moją paszczę :D
Ja jeszcze dwa dni do @ a poza lekkim gmeraniem w brzuchu śladów nie widać aby się zbliżała...
ale jak wrzucisz tam to i sie pokaze tu bo to profilowe - wiec bedzie wszedzie :p hehehe
 
dokładnie. Na łeb idzie dostać. Ja własnie piszę odn forum zamknetego-
CZILAŁT - ABC sie będzie nazywało.
wszystkie z automatu jak tu jesteśmy zostałyśmy już zgłoszone do dostępu
od jutra zacznę wrzucać tam książki - tylko może komentujmy tutaj żeby tam każda miała dostęp jak do audiobooka bez przerzucania i szukania wsrod postów kolejjnych stron- co wy na to >?
No i super z jednej strony fajnie z tą książką wymyśliłaś z drugiej lepiej by było też tam pisać bo po co ,,ktoś,, ma czytać np. jak lubimy się bzykać [emoji6] ale niech też reszta dziewczyn się wypowie
 
No i super z jednej strony fajnie z tą książką wymyśliłaś z drugiej lepiej by było też tam pisać bo po co ,,ktoś,, ma czytać np. jak lubimy się bzykać [emoji6] ale niech też reszta dziewczyn się wypowie
Jakby co to sie zrobi dwa zamkniete hehehe cos napewno ustalimy :)
 
Ja jestem zdecydowanie za zamkniętym bo tu takie różne intymne tematy poruszamy jakby nie patrzeć ;) a każdy łatwo może to czytać i się interesować nawet jeśli nie jest w temacie ;)
 
reklama
Do góry