reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Ja dziś jakiś ciężki dzień :/ rano odcięliśmy się na dobre od toksycznych znajomych... Oczywiście my jesteśmy winni i "gupi". Ech... Niby wiem że dobrze robię a mi z tym źle. Ale za chwilę będę czuła się zdrowsza... I spokojniejsza. Z przyjaciółmi zarezerwowaliśmy wakacje... Chyba podświadomie czuję, że do wakacji nie zajdę :( M. za to mnie zaskoczył i w tym tygodniu w wolnej chwili podjedzie na badania do laboratorium :) będziemy mieć jasność. Ja jutro rano lecę na badanie prolaktyny ze stymulacją. Zobaczymy...
Będzie Ci lepiej bez nich zobaczysz, u mnie właśnie minął rok jak się odcieliśmy Boże jaka ulga i spokój w końcu człowiek po czasie zaczyna dostrzegać te wszystkie machlojki i sytuację w których był wykorzystywany.
 
reklama
Ja dziś jakiś ciężki dzień :/ rano odcięliśmy się na dobre od toksycznych znajomych... Oczywiście my jesteśmy winni i "gupi". Ech... Niby wiem że dobrze robię a mi z tym źle. Ale za chwilę będę czuła się zdrowsza... I spokojniejsza. Z przyjaciółmi zarezerwowaliśmy wakacje... Chyba podświadomie czuję, że do wakacji nie zajdę :( M. za to mnie zaskoczył i w tym tygodniu w wolnej chwili podjedzie na badania do laboratorium :) będziemy mieć jasność. Ja jutro rano lecę na badanie prolaktyny ze stymulacją. Zobaczymy...
przerabiałam to w ubiegłym tygodniu i przez pierwsze dni jakoś nie było mi najlepiej ale z co prawda krótkiej perspektywy czasu wciągłam wnioski nigdy przyjaciółka nie była i tylko drwila z mojej wiary nadzieji i życia w które pozwoliłam jej uczestniczyć.także dzisiaj czuję się spokojniejsza i przykro to mówić ale śmieci same się wyniosły mimo że miały tak ogromne znaczenie.owszem człowiek wybaczy ale nigdy już nie dopuści do żadnych relacji.także spokojnie poczujesz spokój jak przestaniesz myśleć o nich..
 
Będzie Ci lepiej bez nich zobaczysz, u mnie właśnie minął rok jak się odcieliśmy Boże jaka ulga i spokój w końcu człowiek po czasie zaczyna dostrzegać te wszystkie machlojki i sytuację w których był wykorzystywany.
Dosłownie!!!aż czuję się taki naiwny głupiutki a miał się za tak ostrożna osobę...och...
 
Dosłownie!!!aż czuję się taki naiwny głupiutki a miał się za tak ostrożna osobę...och...
Dokładnie niestety w bliższych relacjach człowiek pewnych szczegółów a jakże istotnych nie dostrzega. U nas jeszcze byli to sąsiedzi mieszkali na przeciwko i mieliśmy wspólny ogródek. Zaczęło się od głupich zakupów my jechaliśmy i zaraz ,,przyjaciele"też jechali z nami, po czasie dochodziły następne zdarzenia zdecydowaliśmy się na zmianę mieszkania bo to było za dużo mamy rodzinę a alkohol tzn. Co weekendowe imprezy +kłótnie wyzwiska bitki, itd to nie dla nas i dla naszego dziecka które to widzi i słyszy na koniec doszło kontrolowanie potrafili wyliczyć ile mój zarabia bo sprawdzali o której wychodzi i przychodzi do domu [emoji2959][emoji2959]. 3 miesiące placilismy podwójny czynsz żeby się tylko uwolnić
 
Dokładnie niestety w bliższych relacjach człowiek pewnych szczegółów a jakże istotnych nie dostrzega. U nas jeszcze byli to sąsiedzi mieszkali na przeciwko i mieliśmy wspólny ogródek. Zaczęło się od głupich zakupów my jechaliśmy i zaraz ,,przyjaciele"też jechali z nami, po czasie dochodziły następne zdarzenia zdecydowaliśmy się na zmianę mieszkania bo to było za dużo mamy rodzinę a alkohol tzn. Co weekendowe imprezy +kłótnie wyzwiska bitki, itd to nie dla nas i dla naszego dziecka które to widzi i słyszy na koniec doszło kontrolowanie potrafili wyliczyć ile mój zarabia bo sprawdzali o której wychodzi i przychodzi do domu [emoji2959][emoji2959]. 3 miesiące placilismy podwójny czynsz żeby się tylko uwolnić
O kurcze...to wy to już mieliście przechlapane...Ale to właśnie była toksyczna relacja tak jak i moja...wiec cieszmy sie ze już po wszystkim naprawę:)
 
Dokładnie niestety w bliższych relacjach człowiek pewnych szczegółów a jakże istotnych nie dostrzega. U nas jeszcze byli to sąsiedzi mieszkali na przeciwko i mieliśmy wspólny ogródek. Zaczęło się od głupich zakupów my jechaliśmy i zaraz ,,przyjaciele"też jechali z nami, po czasie dochodziły następne zdarzenia zdecydowaliśmy się na zmianę mieszkania bo to było za dużo mamy rodzinę a alkohol tzn. Co weekendowe imprezy +kłótnie wyzwiska bitki, itd to nie dla nas i dla naszego dziecka które to widzi i słyszy na koniec doszło kontrolowanie potrafili wyliczyć ile mój zarabia bo sprawdzali o której wychodzi i przychodzi do domu [emoji2959][emoji2959]. 3 miesiące placilismy podwójny czynsz żeby się tylko uwolnić
Najlepsze jest to że to mój załatwił pracę jemu i on też żonę tu sprowadził to zamiast podziękowania pretensje i zale ,a jak spotkałam ich koleżanke która też z nimi zerwała kontakt bo się dowiedziała jak jej dupe obrobili gdzie pomagała im na każdym kroku. Co wyszło ? Że od samiuśkiego początku nam dupe obrabiali i to tak że aż szkoda powtarzać. Bardziej fałszywych ludzi to już chyba nie ma.
 
Najlepsze jest to że to mój załatwił pracę jemu i on też żonę tu sprowadził to zamiast podziękowania pretensje i zale ,a jak spotkałam ich koleżanke która też z nimi zerwała kontakt bo się dowiedziała jak jej dupe obrobili gdzie pomagała im na każdym kroku. Co wyszło ? Że od samiuśkiego początku nam dupe obrabiali i to tak że aż szkoda powtarzać. Bardziej fałszywych ludzi to już chyba nie ma.
No to faktycznie.... My też cieszymy się że mamy to za sobą ale chyba bardziej to odczuwamy niż Ci co powinni czuć się winni.
 
Najlepsze jest to że to mój załatwił pracę jemu i on też żonę tu sprowadził to zamiast podziękowania pretensje i zale ,a jak spotkałam ich koleżanke która też z nimi zerwała kontakt bo się dowiedziała jak jej dupe obrobili gdzie pomagała im na każdym kroku. Co wyszło ? Że od samiuśkiego początku nam dupe obrabiali i to tak że aż szkoda powtarzać. Bardziej fałszywych ludzi to już chyba nie ma.
To podobnie jak u mnie...miałam ja za przyjaciółkę a ta zyjac ze mną w naprawdę cudownych relacjach jak siostry nóż Mi wbijala za plecami...a powiedział mi 6 tym mój partner...wiec moja reakcja może i nie była dość dojrzała Ale pewnie większość z nas tak by zareagowała...dlatego teraz mimo że to krótki odstęp czasu ale nie ma żadnych zbliżeń.Nie.mam faceta mam rodzinę koleżanki też kawa i do domu i to jeszcze w godzinach kiedy mój w pracy dziękuję dowodzenia.przejechałam sie i to tak ze starczy Mi na całe życie...
 
reklama
Do góry