reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Te co nie mają wiadomosci musza poczekać. Do czasu przeniesienia wszystkich zostajemy tu. Bo to nie ładnie. A ja i tak dzis sie chowam po kołdrę i załamka. Koleny cykl niewiedzić czemu poszeeeedł bokiem i nicic z tego. 15 dni po.owu to musialo by juz cos byc. Nie ma bata. Wiec ide sie załamać
Załam się na chwilę A potem się poskładaj by znowu chwytac byka za rogi. Ja zawsze przy @ to tak jakbym jakaś żałobę musiała przejść po czym znowu miałam nadzieję.
 
reklama
Sny snami, a rzeczywistość to rzeczywistość. Mi postokroć śniły sie malutkie dzieci, że mialam dziecko, ze bylam w ciazy i jakoś sie nie sprawdzily te sny[emoji19]
 
Sny snami, a rzeczywistość to rzeczywistość. Mi postokroć śniły sie malutkie dzieci, że mialam dziecko, ze bylam w ciazy i jakoś sie nie sprawdzily te sny[emoji19]
Snia się nam nasze pragnienia pomieszane z tym co oglądaliśmy np w tv albo coś co zrobilo na nas wrażenie. Ja miałam okropne sny przed tym jak się udało jeden pamiętam do dziś.
 
Snia się nam nasze pragnienia pomieszane z tym co oglądaliśmy np w tv albo coś co zrobilo na nas wrażenie. Ja miałam okropne sny przed tym jak się udało jeden pamiętam do dziś.
Dokładnie tak. Nam nawet sni sie to, o czym intensywnie myslimy przed snem.
Więc w sny chyba nie ma co wierzyć[emoji6]
Ale z drugiej strony chociaz w śnie przez chwilę mogę być mamą, a to wspaniałe uczucie[emoji179]
 
Te co nie mają wiadomosci musza poczekać. Do czasu przeniesienia wszystkich zostajemy tu. Bo to nie ładnie. A ja i tak dzis sie chowam po kołdrę i załamka. Koleny cykl niewiedzić czemu poszeeeedł bokiem i nicic z tego. 15 dni po.owu to musialo by juz cos byc. Nie ma bata. Wiec ide sie załamać
Jeszcze nic nie jest przesądzone.... Trzeba być dobrej myśli . I nie załamywać się [emoji6] Nie na @ jest nadzieja[emoji106][emoji109]
 
A dziewczyny robilyscie jakieś badania czemu nie wychodzi albo jak wspomagacie się w staraniach oprócz seksu?
U Nas problem tylko po stronie męża. Więc mu wpycham stertę witamin i leków. Ja biorę tylko kwas foliowy i Euthyrox.
Wspomagaliśmy się żelem też, ale nawet i on nie jest Nam w stanie pomoc.
 
Witam. Czy mogę do was dołączyć? W prawdzie dopiero w tym miesiącu zaczynamy starania, ale mam mieszane uczucie. To będzie moja 4 ciąża, 1 z nowym partnerem i jakos mam obawy [emoji57]
 
Te co nie mają wiadomosci musza poczekać. Do czasu przeniesienia wszystkich zostajemy tu. Bo to nie ładnie. A ja i tak dzis sie chowam po kołdrę i załamka. Koleny cykl niewiedzić czemu poszeeeedł bokiem i nicic z tego. 15 dni po.owu to musialo by juz cos byc. Nie ma bata. Wiec ide sie załamać

Salsa ale jak ty liczysz od tej wymuszonej clo czy tej drugiej naturalnej owu ? A jak położysz od tej naturalnej to na kiedy @ Ci wypada ?
 
reklama
Hej kobietki, później ponadrabiam zaległości, ale muszę Wam napisać, że zdecydowałam się zrobić betę. Wyniki popołudniu - nie nastawiam się zbytnio bo objawy, które miałam raczej poznikały, ale @ nie widać a miał być w niedzielę.
 
Do góry