reklama

czkaweczka u naszych maluchów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez igunia273, 24 Maj 2006.

1. igunia273

igunia273 Zaciekawiona BB

HEJ DZIEWCZYNY!CZY WASZE MALEŃSTWA TEŻ TAK CZĘSTO MAJĄ CZKAWKĘ? BO MOJE OSTATNIO CORAZ CZĘŚCIEJ.NAWET 3 RAZY DZIENNIE.NIE BARDZO TO LUBIĘ CHOCIAŻ WIEM ŻE MALUSZKA TO NIE MĘCZY TYLKO SOBIE ĆWICZY SŁODZIUTKI

2. dominique.p

dominique.p Fanka BB :)

Hej igunia! Moja mała też często sobie "czka". Mnie to na razie nie przeszkadza, ale to rzeczywiście specyficzne uczucie :)

3. reklama
  4. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Moja niunia jeszcze czkawki nie miała ale już wiem przez cały dzień że jest w brzuchu bo cały czas czuje a jeszcze pare dni temu czekałam po godzinie na nastepny ruch a teraz szaleje cały dzień, ale czkawki narazie nie ma :)

5. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Igunia, moj synek mial czesto czkawke.Bardzo mnie to draznilo. A najsmieszniejsze bylo to, ze nawet mial czkawke w czasie porodu. Smiala sie nawet z tego polozna. Dzieciak ma czkawke jak duzo wod sie napije. Marcinowi zostalo to do teraz - uwielbia pic. Coreczka czkawki nie miala - w kazdym razie nie pamietam ani jednej. A teraz juz mi sie zdarzylo odczuwac czkaweczke dwa-trzy razy. No i w dodatku bylo to w czas baraszkowania z mezulkiem wiec troche nas to rozbawilo.

6. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Moja mala jak narazie moze ze 2 razy miala czkawke :) Jeden raz podczas badania USG w zeszlym tygodniu - nawet sama pani doktor powiedziala, ze mala dostala czkawki :) To normalne - nawet kilka razy dziennie moga miec.

7. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

A moja malenka jeszcze czkawki nie miala, albo ja nie umiem odroznic... Ale chyba nie miala :D

8. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

No, moja malenka ostatnio czkawkuje prawie co wieczor :) Smieszne uczucie, ale nawet nie przeszkadza mi nadmiernie :)

9. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Moja ma bardzo rzadko :) Kilka razy jak narazie miala.

10. reklama
  11. silunia

silunia mama Zuzu

Jejku , a jakie to uczucie gdy maluch ma czkawke, brzucholek ci podskakuje czy jak , bo nie wiem czy malutka miala juz czy tak jak Karoo pare tygodni temu nie umiem tego odroznic ?????

12. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

silunia jak dzidzia ma czkawkę to wtedy brzuszek rytmicznie podskakuje, tak jakby coś pukało z równą częstotliwością od środka. nie da sie tego pomylić z kopniakami :)

Poleć forum