reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czkaweczka u naszych maluchów

reklama
;D nie jestem pewna , ale sadzac z waszych opisow to chyba byla pierwsza weekendowa odczuwalna czkawka mojej malej ;D smieszne uczucie, na poczatku myslalam , ze to jakies male skurczyki , ale parosekundowa powtarzalnosc przekonaly mnie , ze to chyba czkawka ;D super
 
silunia pisze:
;D nie jestem pewna , ale sadzac z waszych opisow to chyba byla pierwsza weekendowa odczuwalna czkawka mojej malej  ;D smieszne uczucie, na poczatku myslalam , ze to jakies male skurczyki , ale parosekundowa powtarzalnosc przekonaly mnie , ze to chyba czkawka  ;D super

MojaOliweczka miała dziś poraz pierwszy czkawkę...Normalnie nie da się pomylić tego z czymś innym... ;D ;D Trochę to trwało..około 8 minut..biedulka....ale przynajmniej wiem że żyję... ::)
 
Mada, nie wszystkie dzidziole maja czkawke, spokojnie!!! :D Nie masz sie co przejmowac :) Moze byc tak, ze przez cala ciaze nie bedzie miala twoja mrowa czkawki :) Moja szwagierka dwojke dzieci urodzila i przy zadnym nie odczuwala czkaweczki, wiec nie masz sie czym przejmowac ;D
 
Kochane, te czkawki dzieci nie mecza. Nawet pozniej jak sie urodza, jak biegaja tez nie. Karolinie jeszcze czkawka nie przeszkadza, ale Marcin juz nie lubi czkawki od kilku miesiecy. Wrecz wpada w panike, ze ja dostaje. Krzyczy: szybko daj mi soku! A wiec, nie martwmy sie czkawkami ani teraz ani po porodzie.
A jak juz maluszki beda na swiecie i dostana czkawki to moze to oznaczac: ze im chlodno, ze im sie chce pic lub tez ze za duzo sie opily. Lub kilka innych powodow. Nie co sie przejmowac i tyle. Pozdrowionka
 
Mój brat jak byl mały dostawał czkawkę jak miał mokrą pieluchę :) A że sikacz był z niego ogromny, to podobno prawie cały czas "czkał" :laugh:
 
Jak tam czkaweczki Waszych malenstw? :)
Bo moja ma od kilku dni czkawke 2-3 razy na dobe :) Czy to nie za duzo? I czuje ta jej czkaweczke w dole brzucha bardziej po lewej stronie. Chyba jest glowka w dol :)
 
reklama
Piotruś dziś 2 razy w nocy załatwił sobie czkaweczkę... w ciągu dnia też sobie czka... ja się tym nie martwię... widać chłopak to lubi albo jest to mu do czegoś potrzebne :)
 
Do góry