reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czkaweczka u naszych maluchów

jeju mój ma czkawke 4-5 razy dziennie,ja tez za tym nie przepadam od razu mi sie wydaje ze cos nie tak
 
reklama
Moja mała dzisiaj miała też co chwilę czkawkę, a w przerwach zabawiała sie wkładaniem mi nożek w żebra lub watrobę :p ::)
 
moj maly juz od 2 mies ma czkawke pare razy w tygodniu smieszne uczucie i niewiarygodne ze te szkraby od malego tyle pija:)))))
 
Mamusie, a jak z czkawka u Waszych dzieciaczkow? Moja meczy prawie codziennie jedna czkawka i
Sara straszliwie sie tym denerwuje i wscieka sie. Polozna powiedziala, ze dac jej cyca jak ma czkawke i rzeczywscie skutkuje :)
 
Sandra1983 dokładnie jamk ma dziecko czkawke to podać cyca.Moja Domisia też ma czkawke codziennie i już sie do nich przyzwyczaiła.I już sie nie denerwóje jak ja ma.Ale popija ją herbatką lub cycem.A jak nie chce cyca i herbatki to sama czeka aż jej przejdzie.
 
mój też ma czkawkę miałam w ciąży i teraz po poodzie ma ze dwa ray dziennie dosc długo i sie tym martwię bo moja mama mówi ,ze kiedys dzieci nie miały :-[ i moze cos ma z przeponą :-[
 
Serduszko, czkawka to normalne zjawisko u dzieciaczkow. Podaj cyca - przejdzie po kilku minutkach. Moja ma w nocy prawie zawsze, ale jak popije mleczka to przechodzi.
 
reklama
Mój Oliwier też często ma czkjawkę, szczególnie po butli. Pomaga podanie paru łyków herbatki z kopru, przy okazji może coś pomaga na zmniejszenie kolki, która go czasami łapie.
 
Do góry