reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czkaweczka u naszych maluchów

igunia273

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Maj 2006
Postów
21
HEJ DZIEWCZYNY!CZY WASZE MALEŃSTWA TEŻ TAK CZĘSTO MAJĄ CZKAWKĘ? BO MOJE OSTATNIO CORAZ CZĘŚCIEJ.NAWET 3 RAZY DZIENNIE.NIE BARDZO TO LUBIĘ CHOCIAŻ WIEM ŻE MALUSZKA TO NIE MĘCZY TYLKO SOBIE ĆWICZY SŁODZIUTKI
 
reklama
Hej igunia! Moja mała też często sobie "czka". Mnie to na razie nie przeszkadza, ale to rzeczywiście specyficzne uczucie :)
 
Moja niunia jeszcze czkawki nie miała ale już wiem przez cały dzień że jest w brzuchu bo cały czas czuje a jeszcze pare dni temu czekałam po godzinie na nastepny ruch a teraz szaleje cały dzień, ale czkawki narazie nie ma :)
 
Igunia, moj synek mial czesto czkawke.Bardzo mnie to draznilo. A najsmieszniejsze bylo to, ze nawet mial czkawke w czasie porodu. Smiala sie nawet z tego polozna. Dzieciak ma czkawke jak duzo wod sie napije. Marcinowi zostalo to do teraz - uwielbia pic. Coreczka czkawki nie miala - w kazdym razie nie pamietam ani jednej. A teraz juz mi sie zdarzylo odczuwac czkaweczke dwa-trzy razy. No i w dodatku bylo to w czas baraszkowania z mezulkiem wiec troche nas to rozbawilo.
 
Moja mala jak narazie moze ze 2 razy miala czkawke :) Jeden raz podczas badania USG w zeszlym tygodniu - nawet sama pani doktor powiedziala, ze mala dostala czkawki :) To normalne - nawet kilka razy dziennie moga miec.
 
A moja malenka jeszcze czkawki nie miala, albo ja nie umiem odroznic... Ale chyba nie miala :D
 
No, moja malenka ostatnio czkawkuje prawie co wieczor :) Smieszne uczucie, ale nawet nie przeszkadza mi nadmiernie :)
 
Jejku , a jakie to uczucie gdy maluch ma czkawke, brzucholek ci podskakuje czy jak , bo nie wiem czy malutka miala juz czy tak jak Karoo pare tygodni temu nie umiem tego odroznic ?????
 
reklama
silunia jak dzidzia ma czkawkę to wtedy brzuszek rytmicznie podskakuje, tak jakby coś pukało z równą częstotliwością od środka. nie da sie tego pomylić z kopniakami :)
 
Do góry