reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop ciazowy

mniszek85

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2013
Postów
56
Miasto
Londyn
Czesc dziewczyny. Zaczal mi sie 31 tydz ciazy blizniaczej . Dzisiaj zauwazylam na bieliznie cos na "kształt i konsystencje" czopu ciazowego zoltawo kremowe galaretka ciagnace sie. Usg i wizyte mam 24.12.13 wraz z wizyta u poloznej( mieszkam w Anglii) . Nie mam zadnych skurczy ani innych dolegliwosci. Co o tym sadzicie czekalybyscie tydz do wizyty? mam metlik tym bardziej ze czytalam ze czop moze odejsc nawet 2 miesiace przed porodem....
 
reklama
do 2 miesięcy bez czopa to raczej trudno chodzić. Najczęściej do 2 tyg zaczyna się poród. Ja wytrzymałam właśnie równe 2 tyg. Ja bym się wybrała na wcześniejszą wizytę bo jest duże ryzyko przedwczesnego porodu celem podania maluchom sterydów. Przynajmniej w Polsce się tak robi. O ile to był czop... Oby jednak nie i życzę jeszcze pobycia w trójpaku:tak:;-)
 
Pikka ja tez mam nadzieje ze jeszcze pochodze w trojpaku... w koncu to dopiero 31 tydz :szok: zawczas na nich jeszcze.... coz narazie nic mnie nie boli za 6 dni mam spotkanie z polozna wiec zobaczymy....:-)
 
ja bym jednak przyspieszyła to spotkanie. Niestety odejścia wód nie zwiastuje żaden ból. Wcale nie trzeba mieć skurczy żeby pękł pęcherz płodowy. A wtedy już niewiele można zrobić. Nadal proponuje sterydy....i leżący tryb zycia
 
Do góry