reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop przed porodem

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Dziewczyny jak powinien wygladac ten caly czop zapowiadajacy porod? Bo mi niby cos odlecialo takie jak galaretka tylko ze bardziej takiego mlecznego koloru i nie wiem czy to jest to.
 
reklama
Czop nie zawsze odchodzi, przynajmniej ja go nie miałam a z opowieści dziewczyn wynika że może być na prawdę różny, mleczny, podbarwiony krwią, może wychodzić cały lub po kawałku i może odejść nawet 2 tyg. przed porodem jak i w dniu porodu, reguły nie ma [emoji4]
 
Przed pierwszym porodem nie mialam. Dzien przed drugim porodem czop mi odszedl i to byla wieksza ilosc mlecznego sluzu z nitkami krwi. Zadnej galarety.
 
Mi przed pierwszym porodem odszedł w całości, podbarwiony krwią, więc nie dało sie tego z niczym innym pomylić bo była to poprostu duża wodnista galereta, a przy drugim porodzie odchodził mi w kawałkach przez cały dzień, jeszcze na porodówce nawet odchodził i było to tak , że co jakiś czas czułam, że on wypływa i to wyglądało jakby taki gęsty śluz, czasami z krwią, czasami bez i tak przez cały dzień i przy obydwóch powodach czop zaczął mi odchodzić mniej więcej dobę przed porodem , więc pewnie to już jest coraz bliżej porodu :) powodzenia :)
 
Mi przed pierwszym porodem odszedł w całości, podbarwiony krwią, więc nie dało sie tego z niczym innym pomylić bo była to poprostu duża wodnista galereta, a przy drugim porodzie odchodził mi w kawałkach przez cały dzień, jeszcze na porodówce nawet odchodził i było to tak , że co jakiś czas czułam, że on wypływa i to wyglądało jakby taki gęsty śluz, czasami z krwią, czasami bez i tak przez cały dzień i przy obydwóch powodach czop zaczął mi odchodzić mniej więcej dobę przed porodem , więc pewnie to już jest coraz bliżej porodu :) powodzenia :)
A duzo powinno odejsc tego czopa ? Bo mi jak narazie od poludnia odeszla taka mala kulka ;)
 
A duzo powinno odejsc tego czopa ? Bo mi jak narazie od poludnia odeszla taka mala kulka ;)
No to powinno odejść więcej :) mi teraz przed drugim porodem, a rodziłam miesiąc temu więc jeszcze dobrze pamiętam :) przez cały dzień odchodziło po troszkę, więc w sumie było tego na prawdę dużo i gdzieś po 12 godzinach od momentu gdy zauważyłam, że mi odchodzi czop dostałam dosyć mocne bóle skurcze, a przy pierwszym dziecku dużo dłużej to się rozkręcało mimo, że czop od razu odszedł w całości, to co prawda dostałam też skurcze po paru godzinach od odejścia czopa lecz bardzo słabe i jeszcze wiele godzin rodziłam.. a na którego masz termin porodu?
 
No to powinno odejść więcej :) mi teraz przed drugim porodem, a rodziłam miesiąc temu więc jeszcze dobrze pamiętam :) przez cały dzień odchodziło po troszkę, więc w sumie było tego na prawdę dużo i gdzieś po 12 godzinach od momentu gdy zauważyłam, że mi odchodzi czop dostałam dosyć mocne bóle skurcze, a przy pierwszym dziecku dużo dłużej to się rozkręcało mimo, że czop od razu odszedł w całości, to co prawda dostałam też skurcze po paru godzinach od odejścia czopa lecz bardzo słabe i jeszcze wiele godzin rodziłam.. a na którego masz termin porodu?
Na 15 sierpnia. To już w sumie coś tam może się dziać. Choć narazie więcej mi nie odeszło :)
 
reklama
Czy ktoś to jeszcze obserwuje ??
Wyszedł mi 3 razy cos takiego czy to jest czop juz 3 raz to widzę pierwszy dwa dni temu i dwa dzis. Dodam ze to raczej nie układu to taka gararetka żółta i potem jest już caly dzien czysciutko przezroczysty normalny śluz.
 

Załączniki

  • 20180923_105726.jpg
    20180923_105726.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 32 268
Do góry