reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czop sluzowy 33tc?

nowamloda12

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jestem w 33tc. Po porannej toalecie zauważyłam na papierze sporo śluzu (galaretka rozciągliwa) później nic.. i teraz na wieczór poczułam mokro poszłam się podetrzeć a na papierze znowu spora gruda śluzu rozciagliwego przezroczystego.. pobolewa mnie bardzo nisko jakby szyjka macicy przestaje i za jakiś czas znowu czuje bol ale lekki a czasami bardziej kłujący (na kości łonowej i niżej). To moja pierwsza ciąża w środę mam wizytę u lekarza ale co to może oznaczać ?

reklama

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Jak.masz.wątpliwości lub pytania to.lepiej podejdź do szpitala. Na miejscu na fotelu ginekolog stwierdzi co to.jest. Nie zależnie.czy to.Twoja.pierwsza.czy piąta ciaza-.dla pewności lepiej sprawdzić. Na.necie.jakby sie ktos starał to.nie pomoże.

MaryH

Fanka BB :)
Rozwiązania
23
Czop może odejść nawet miesiąc przed porodem więc nawet jeśli to jest czop to jeszcze nic nie oznacza. Jeżeli kłujący ból w okolicach spojenia łonowego to pewnie tylko spojenie się rozchodzi. Jeżeli wydzielina się będzie utrzymywać lub będzie jej wiecej to pojechałabym skonsultować z lekarzem czy to nie infekcja lub cokolwiek innego. Ale jeśli to tylko co 12h to poczekaalbym na wizytę u lekarza w środę i jego dopytala. Chyba że to Ci aż tak nie daje spokoju że będziesz się stresować cały czas to jedz wcześniej na konsultacje. Net raczej nie pomoże ale też niema co się nakręcać i z każdą odmienna rzeczą lecieć na IP.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry