reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop sluzowy - jak było u was?

humangirl007

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2018
Postów
26
Hej, za 2 dni zacznę 39 tydzień. Dziś rano zobaczyłam niewielka ilość śluzu z „niteczkami” krwi wiec to odchodzący czop. Z tym ze nie mam ZADNYCH objawów, żadnych skurczy, żadnych bóli, żadnego oczyszczania się, a ruchy małej są ciagle takie jakie były i nie osłabły. No po prostu nic, a nawet mam się lepiej niż wcześniej bo np przedwczoraj to mnie non stop ciągnęło :) z tego co wiem czopu jest dużo, a mnie „odpadło” dosłownie odrobinka wiec tutaj moje pytanie - jak było u was? Sądzicie ze jeszcze pochodzę kilka dni bądź dotrwam do terminu który jest 2 września? Bo nie wiem czy mam się stresować :D haha
 
reklama
Mnie rowniez odchodzil na raty i mialm skurcze ale przychodzily i odchodzily po dwoch trzech godzinach.koniec koncow porod mialam wywolywany dwa tyg po terminie.
 
U mnie poród zaczął się od odejścia czopu. Wieczorem koło 22 odszedł kawałek i tak całą noc po troszku. Ale w ciągu nocy zaczęły się skurcze i też oczyszczanie.... O 5,40 byłam na porodówce :)
Z tymże to był 36 tc...
Ale z tego co mi wiadomo nie ma reguły :)
 
U mnie poród zaczął się od odejścia czopu. Wieczorem koło 22 odszedł kawałek i tak całą noc po troszku. Ale w ciągu nocy zaczęły się skurcze i też oczyszczanie.... O 5,40 byłam na porodówce :)
Z tymże to był 36 tc...
Ale z tego co mi wiadomo nie ma reguły :)

Mi tylko rano raz malutka ilość tego śluzu i niedawno znow troszkę, a poza tym nadal żadnych objawów i mam się na szczęście dobrze. Nie wiadomo czego tu się spodziewać :) jutro mam wizytę, powinnam dotrwać haha
 
Do góry