reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy (zdjęcia)

Manami

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
362
Czy to wygląda jak czop śluzowy? Aktualnie 30tc, ale powiem szczerze że się bardzo wystraszyłam. Wizyta u ginekologa w środę.

Zdjęcie wrzucam w poście niżej.

Dzięki za odpowiedzi i przepraszam za widoki. ;)
 
reklama
20190527_191729.jpg
 
Śluz, typowy dość na ten etap ;) też miewam właśnie a wiek ciąży podobny.
Ale szczerze mówiąc czwarty poród zaraz a nigdy czopu nie zauważyłam. Śluz bywał, owszem.
 
Czop moze wyglądać różnie, przeważnie jest podbarwiony i zbity, taki nieprzyjemny dla oka glut :laugh2: odchodzić moze na kilka tygodni przed porodem, albo dopiero w dniu porodu, czasami po kawaleczku dlatego łatwo przeoczyc, to Twoje wygląda raczej jak śluz, na tym etapie ciąży będzie go sporo.
 
Wcześniej wyleciało mi tego więcej. O wiele wiele wiecej. W ciągu dnia w sumie sporo. Jak na razie nie zauważyłam u siebie takiego śluzu, to pierwszy raz, więc mnie to zdziwiło. :p
W środę mam wizytę u ginekologa, tam się dowiem więcej. Po prostu chciałam wiedzieć czy mam się czym martwić czy to właśnie może normalne. To moja pierwsza ciąża i trochę mnie to zmartwiło. ;)
 
reklama
Wcześniej wyleciało mi tego więcej. O wiele wiele wiecej. W ciągu dnia w sumie sporo. Jak na razie nie zauważyłam u siebie takiego śluzu, to pierwszy raz, więc mnie to zdziwiło. :p
W środę mam wizytę u ginekologa, tam się dowiem więcej. Po prostu chciałam wiedzieć czy mam się czym martwić czy to właśnie może normalne. To moja pierwsza ciąża i trochę mnie to zmartwiło. ;)
Pewnie ze lepiej to skonsultować:) ale nie martw sie na zapas, stres dziecku zbędny.
 
Do góry