reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

werciasidwa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Maj 2021
Postów
69
Hej dziewczyny. Mam pytanie jak wygląda czop śluzowy bo jestem w 37+1 tygodniu ciąży i zdaje mi się że właśnie mi odpadł. Jak coś zrobiłam zdjęcie więc mogę podesłać.
 
reklama
U kazdej moze to troszeczke inaczej wygladac, ale z reguly jest to taka bardzo zbita galaretka, rozni sie od śluzu, moze miec brązowawy kolor, moze byc z niteczkami krwi. Nie zawsze odchodzi w calosci, czasem sie zdarza ze wypada po kawałku. Nie przewiduje to tez rychlego porodu, czop moze wypasc kilka godzin/dni/tygodni przed.
 
U mnie galaretka podbarwiona krwią. Zdecydowanie wygląda to inaczej niz sluz. Jesli caly jest brązowy to zglosilabym to położnej tym bardziej.
 
Mó ostatni czop podbarwiony krwią wypadał w 3 ratach. Zaczęło się w niedzielę a urodziłam w piątek. Przy pierwszym porodzie dzien przed a przy drugim wogole go nie zauważyłam.
 
reklama
Dziewczyny a ja z takim pytaniem, jestem w 36tc w nocy miałam dość silne skurcze tak przez 3h trwały co parę minut , wody nie odeszły, ale właśnie czy zawsze to odejście wód zwiastuje poród??? Cc mam zaplanowane na za 3 tygodnie , i co robić w razie powtórki z tej nocy? Jechać do szpitala? Miałyście też tak? Ja rozumiem parę skurczów przepowiadających, ale aż 3 godziny? No i czy dziecku coś może się stać? Dodam że mała ułożona pośladkowo więc i tak sama nie urodzę
 
Do góry