reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy ?

Zdecydowanie wybrałabym się do szpitala, mi czop odszedł w piątek, w sobotę zaczął sie poród. Tylko u mnie była to ciąża donoszona.
 
reklama
Hej,jak myślicie czy to może być czop śluzowy?
Wczoraj na bieliźnie poczułam że coś wypłynęło i znalazłam takie coś .
Według tego co patrzę na google to jest podobne ,sama nie wiem w pierwsze ciąży albo przeoczyłam albo wypadł w momencie kiedy go nie zauważyłam.

Wrzucam zdjęcie .
U mnie tak wyglądał czop.
 
U mnie również było podobnie, w niedzielę zaczął odpadać, a w sobotę urodziłam, jedz koniecznie.
 
Myślisz że lepiej jechać ? Bo kurde wizytę u ginekologa mam w poniedziałek ,wszyscy w domu mówią żebym poczekała właśnie do poniedziałku ale sama nie wiem co robić bo prócz tego nic się nie dzieje .Tylko czytałam że skoro czop wypadł to też dziecko jest narażone na bakterie itd.
Ja bym jechała na IP. Teoretycznie może się nie dziać nic złego ale jeśli idzie rozwarcie i zaczniesz rodzić to w domu Ci nie pomogą 😔
 
Mnie z delikatnym plamieniem w 34 tc moja gin telefonicznie skierowała na IP na cito i zostawili mnie w szpitalu na tydzień mimo że praktycznie nic się nie działo. Ja bym już dawno była na IP. Pierwsze dziecko urodziłam w 30 tc, od pierwszego krwawienia do porodu minęło dokładnie 24h...
 
reklama
Ja osobiście urodziłam w 30 TC więc pojechałabym na IP dla własnego spokoju bo jeśli coś się zaczyna to lepiej żeby lekarz sprawił. Powodzenia
 
Do góry