reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Czop śluzowy

Dołączył(a)
7 Lipiec 2025
Postów
1
Cześć, jestem obecnie w 20+4 tc z bliźniakiami. Dzisiaj przy podcieraniu na papierze pojawił się tak śluz. Czy to może być czop śluzowy?

Wczoraj współżyliśmy z mężem i naszła mnie myśl, że być może to naruszyło nieco czop śluzowy?

Obecnie jestem za granicą (lot był w czwartek) i nie umiem udać się do mojego lekarza prowadzącego ale byłam na wizycie przed wylotem w środę i wszystko było w porządku.
 

Załączniki

  • 20250707_155756.jpg
    20250707_155756.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 180
reklama
Ja też sugeruje konsultację. Może to być nic, zwykła wydzielina, może być infekcja (szczególnie, że zmieniłaś otoczenie), a może coś się dziać z szyjką, szczególne, że to ciąża bliźniacza. Znajdź gina na miejscu do kontroli
 
Do góry