reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

W pierwszej ciąży nie miałam lyb nie rozpiznałam czopu. W drugiej to była "meduza" galareta z nitkami krwi dość spora. Jak korek ;) nie wiem jak to jeszcze bardziej obrazowo opisać. Odszedł plus minus 5h przed pojawieniem się na świecie dziecka.
 
reklama
Czop śluzowy to bardzo gęsta galareta żółto biała z krwią lub podbarwiony na brązowo. Czuć jak wypada. U mnie był wielkości ok 4cm. Taki glut hihi
 
Hej. Mam pytanie. Dzisiaj w toalecie po sikaniu i podcięraniu na papierze została mi taką zoltawo- bezbarwna wydzielina jak śluz tylko troszkę gęstszy. Jestem w 33+5 i chyba zaczął odchodzić mi czop jeśli dobrze sprawdziłam. Nie towarzyszą temu ani bóle ani skurcze. Czy jechać od razu na IP czy czeka na spokojnie. Pytam bo to moja 1-sza ciąża i opieram się tylko na literaturze. Dzięki za każdą odpowiedź.
 
Hej. Mam pytanie. Dzisiaj w toalecie po sikaniu i podcięraniu na papierze została mi taką zoltawo- bezbarwna wydzielina jak śluz tylko troszkę gęstszy. Jestem w 33+5 i chyba zaczął odchodzić mi czop jeśli dobrze sprawdziłam. Nie towarzyszą temu ani bóle ani skurcze. Czy jechać od razu na IP czy czeka na spokojnie. Pytam bo to moja 1-sza ciąża i opieram się tylko na literaturze. Dzięki za każdą odpowiedź.
To upławy nie czop. Jeśli są mleczne i bezzapachowe to luz. Jak wpadają w zieleń i lub nieprzyjemnie pachną polecam konsultację ginekologiczną.
 
Cześć. Mi czop odszedl wczoraj i poki co nic nie wskazuje na porod a wczoraj dokladnie mialam termin porodu z usg (z miesiaczki 28 lipca). Szyjka jest skrocona ale brak rozwarcia. Czekanie jest najgorsze. U mnie byl galaretowaty bezwarwny i duzzy nie dalo sie go przegapic
 
Do góry