reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

my tak w 9tym miesiącu czekaliśmy na ten czop, a skubany wypadł dopiero podczas porodu ok 6ego cm rozwarcia ;-)
 
reklama
z tego co wiem to czop czasami jest po prostu białawą wydzieliną, która się w ogromnej ilości wydziela. Ja dzisiaj cały dzień coś takiego mam, już dwa razy zmieniałam wkładkę, bo cały czas mi leci (sory za szczegóły). Nie wygląda to inaczej niż zwykle z wyjątkiem ilości...
 
Czop to taka raczej galareta czasami zabarwiona krwią (ja jak rodziłam pierwszy raz to odszedł mi na porodówce, głupia się wystraszyłam bo myślałam że mi pępowina wypadła:szok:).
 
Hej!
Wczoraj byłam na ktg - skurcze były, ja ich nie czułam. Położna badała mnie, szyjka zamknięta. Wymasowała ją dosyć boleśnie, oby cokolwiek przyspieszyć bo malutka jest jeszcze bardzo wysoko. Po badaniu czułam się fatalnie, zbierało mi się na wymioty, bolał kręgosłup i malutka dziwnie zaczęła się wiercić. A dziś właśnie odszedł mi czop, a zaraz po nim zaczęły się dziwne skurcze (nieregularne). Czy to może świadczyć o zaczynającej się akcji porodowej?
 
Jestem w 39tyg i wydaje mi się, że od tygodnia odchodzi mi właśnie stopniowo ten czop.
Na wkładce jest taki żółtawy galaretowato kleisty śluz. Nie jest bezzapachowy, pachnie jak mój śluz. Czasem też na wkładce pojawiają się małe kuleczki śluzu. Najwięcej jest tego rano, a w ciągu dnia zanika.
 
Witam. Chciałabym odświeżyć wątek. Schodzi mi taka biała wydzielina. Ale nie wodnista tylko taka podobna do tej jak brałam globulki i się rozpuszczaly. Czy to może być czop ? Jestem zagrożona porodem przedwczesnym obecnie 34 tydzien. Niedawno wyszłam ze szpitala bo opanowano sytuację ale nie chce znów tam wracać zbyt. Dziękuję za.odpowiedź ;)
 
reklama
Do góry