reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czop śluzowy

slonko12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2011
Postów
245
Hejka! Jestem w 32+6 t.c. Od 25 t.c. biorę leki ze względu na skurcze. W pon byłam u lekarza i niby wszystko oki tylko szyjka znów się miękka zrobiła. W wtorek pod wieczór zauważyłam przezroczysto-białawo-żółtawą, gęstą, galaretowatą wydzielinę - powtórzyło to się jeszcze raz, potem był spokój, praktycznie żadnej wydzieliny, śluzu i dziś znów zauważyłam podobną wydzielinę. Dodam że nie mam żadnych upławów ani nic w tym stylu więc pojawienie się tego wzbudziło moje zainteresowanie. Czy myślicie że może to być czop śluzowy? Dziękuję i pozdrawiam:)
 
reklama
moim zdaniem to moga byc kawalki czopu sluzowego. na szkole rodzenia nam mowiono, ze jak czop jest podbarwiony krwia to w ciagu doby urodzisz a jak czysty to moga to byc okolo 2 tyg. u mnie na dobe przed porodem byl czysty a kilka godzin przed z krwia. moim zdaniem skontaktuj sie z lekarzem z wagi na historie ciazy!
 
u mnie zaczal odchodzic w 40 tyg lekko podbarwiony (chyba ze plamilam po badaniu) bo nastepnego dnia odchodzil bialy przez 4 dni bardzo duze ilosci! 8 dni pozniej urodzilam corcie z tym ze przenosilam moze skontaktuj sie z lekarzem.
 
Nie doradzę ci co do czopu. Mi zaczął odchodzić dwa dni przed porodem. Pamiętaj tylko, że jeśli to czop, to nie masz już ochrony i nie możesz brać kąpieli, tylko prysznic. Trzymam kciuki, żebyś jeszcze wytrzymała troszkę i udało się urodzić w terminie. Kontakt ze swoim lekarzem jak najbardziej wskazany.
 
z synem w ciazy mialam tabletki na podtrzymanie bo szyjka otwarta nisko skurcze na ktg jak bym rodzila ale ja ich nie czulam;p i taki sluz odchodzil mi po troszku z2 tygodnie przed porodem w dniu porodu w szpitalu wylecial caly myslalam ze mi wody odeszly bo tak miala morko a polozna mowi ze to czop sluzowy i chwila moment przebili mi wody i zaczelam rodzic :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Byłam u lekarza i jednak to był czop bo mam rozwarcie na 2 cm, skurcze regularne akurat zapisały sie na ktg i lekarz zwiększył mi fenoterol do 8x1 i luteine do 2x2 i nakaz lezenia bo jeśli nie przejdą skurcze i rozwarcie się zwiększy to czeka mnie szpital czego sobie nie wyobrażam bo mam w domu jeszcze 2 córeczki.
 
Do góry