reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czterolatek -brak energii, grzybica

Dołączył(a)
15 Styczeń 2017
Postów
3
Dzien dobry,
Mój czterolatek jest mało energiczny, chodzi do przedzkola ale raczej nie bawi sie z dziećmi, mysle ze wlasnie dlatego,że nie nadąża,wolniej biega, nie wspina sie na drabinki, po prostu nie umie tego. Sam sobie znalazł inne zajęcia albo sie przyglada albo np uklada puzzle. W ogóle jest cudowny, ma świetną pamięć, buduje skomplikowane budowle i pieknie rysuje. Bardzo mnie gryzie ten brak energii, bo mysle ze bedzie mial ciezko w szkole. Jest tez niejadkiem, moze tu tkwi problem ale tu tez nie mozemy nic wskorać. Przyzwyczailem sie do tego, taki jest i juz, w tym roku zapisze go na basen i moze na karate, moze to cos zmieni.
Ale, ale rozpisalem się, a pytanie mam takie: mial grzybice na palcach u ręki, dlugo z tym walczylismy różnymi masciami, w koncu dermatolog przypisala Flumycon, i jakies maści, pomoglo na grzybice a w tym czasie mlody zrobil sie zywszy, nie tylko ja to zauważyłem. Nie wiazalem tego z kuracją antygrzybicza, dopiero jak pozniej znowu stal sie taki bez energii, pomyslalem ze to dzieki tej kuracji. Czy to w ogole możliwe?
Pozdrawiam
 
reklama
Morfologie oczywiście tak, cukier też. Szczegółowo hormony nie.
Morfologie ma na granicy norm, pewnie przez to że niewiele je. Pani doktor mówi, że krwinek ma dużo "tylko drobne" .
Raczej jest drażliwy i często płacze. Z suplementów podajemy mu tylko BiovitalC i tran w żelkach.
 
Tak, ale czy może mieć jakieś zakażenie grzybami "wewnętrzne", które zostało podleczone przy okazji leczenia palca. I czy takie zakażenie może "zabierać energię"?
Przepraszam za takie "znachorskie pytania", po prostu własnie sobie uświadomiłem taką zbieżność, w najbliższym czasie spróbuje podejśc do lekarza.
 
U nas na studiach z psychologii nasza nauczycielka "psychologii rozwoju" zawszę jak przychodzą do niej ludzie z problemem z dzieckiem to zadaje im jedno podstawowe pytanie "jak dziecko śpi?". Mówi że ważne by dziecko nie spało z rodzicami, bo to może zaburzać jego rozwój... Może w tym jest jakiś problem ?
 
Do góry