reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czterolatki

Kacperek też chory, ale ma się już lepiej. Postawiłam mu bańki, które dużo pomogły. Ola też była chora i o mało nie wylądowała w szpitalu z zapaleniem krtani, o mało mi się nie udusiła ...
 
reklama
witajcie mamusie, jestem mamą 4 letnieg Szymonka, synek chodzi d 2 latek do przedszkola, jest żywym pmysłowym chłopcem, a co najważniejsze starszym bratem i to że ma siostre bardzo go zmieniło na lepsze chociaż ma swoje gorsze momenty
 
Witam wszystkich.Moja corka Lidka urodzila sie 16 lutego 2003 roku.Jes najkochanszym i najbardziej pomocnym dzieckiem jakie znam-a znam wiele dzieci ze wzgledu na moja prace:):)Mam tez syna 2-letniego i jest przeciwienstwem Lidki-łobuz do potęgi:wściekła/y:( ale tez kochany:-))mam nadzieje że jeszcze cos z wami popisze, tylko musze przeczytac wszystkie watki.Pozdrawiam
Bardzo prosze napiszcie jak dodac suwaczek na ta strone-mam juz suwaczek gotowy, ale nie umie go wyslac.
 

Załączniki

  • basen spacer 013.jpg
    basen spacer 013.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 95
Jejku, nie było mnie tu chyba ze sto lat, ale cóż- zaczełam pracować i nie mam czasu albo siły siadać przy kompie. Ale teraz postaram się troszkę nadrobić zaległości. No to zaczynam: Baruś jak zaczął chorować na jesieni, tak dopiero skończył, chodziłam z nim w sumie do sześciu lekarzy, każdy mówił co innego, w końcu zaczęłam sama go leczyć i mam wrażenie, że powinnam się przekwalifikować na pediatrę. Mały miał kaszel i katar, nie chodził do przedszkola, ale już jest wszystko w porządku.:-) Wyleczyłam go swoimi sposobami- lekarka jak usłyszała co z nim robiłam to mało mnie nie pobiła, a ja stwierdziłam że jak ona nie potrafi dziecka leczyć to go wypiszę z przychodni sama będę leczyć, obraziła się na mnie chyba, ale mam to gdzieś:-D.
Tyle u mnie, a co u Was, nic nie pisałyście przez tak długo, a myślałam że to tylko ja się obijam:-D!!
 
A u nas jest blle:-( Adrianek mi na całego choruje. Miał zapalenie oskrzeli, miesiąc w domu spędził. Wyzdrowiał i po trzech tygodniach znów chory (dwa w przedszkolu spędził). Znów oskrzela:-( Już mi się płakac chce. Lekarka zaczyna podejrzewac astmę albo alergię. Najgorsze jest to że jak on choruje to Madzia z nim a często i ja też:zawstydzona/y:
 
czesc
jestem mama Jasminki urodzonej 11 lipca 2003 roku. Fajnie ze stworzylyscie taki dzial, milo mi bedzie z Wami popisac o naszych Pociechach.
pozdrawiam
 
reklama
WITAJCIE !!! Nazywam sie Agata i jestem mamuśką kochanego ale troszke psotnego Szymonka.Mamy podobne problemy do was.Pediatra który nie umie leczyć i tylko szkodzi,przedszkolanki które przeziębiaja dzieci itp.....W sumie to drobiazgi ogólnie szczesliwie mieszkamy sobie w Lublinie :) Mój mały mężczyzna uwielbia sie bawic samochodami ,zabawkami pieskami wszelkiego rodzaju,drewnianumi klockami,play doh niestety uwielbia tez siedzienie przed komputerem :\ Może któraś z was zna jakis dobry sposób na delikatne zniechęcenie do komputera dziecka ?
 
Do góry