reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czterolatki

olena

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2007
Postów
144
Miasto
Lublin
I jest dział dla czterolatków. Rodzice meldować się i chwalić dziećmi.:-)
No to ja zacznę jako pierwsza- mam na imię Ola i jestem mamą Bartosza urodzonego 15 września 2003 roku w Lublinie.
Ciekawa jestem czy dużo będzie rodziców dzieciaczków z tego właśnie roku.
 
reklama
No nareszcie.
JA mam synka Kamilka urodził sie 12 marca 2003.
Mieszkamy w Łodzi.
Kamilek ma mlodszego braciszka Oskara,który ma 2 lata i 4 miesiące.
 
Coś nas jest mało, ale mam nadzieję, że ten dział będzie się cieszył większym powodzeniem, chyba potrzeba na to jeszcze troszkę czasu.:-)
 
U nas najlepsze zabawki, to takie, które można rozebrać na części i śmiać się z taty kiedy próbuje je poskładać- najlepsze są budziki, piloty od telewizorów, telefony i tym podobne. Ale ujdą jeszcze jakieś strasznie hałasujące autka, wiertarki i oczywiście nie obędzie się bez szczekająco- grających piesków Fisher- Price, które dostał od wójka ze Stanów.
 
No na taki dział czekałam!:-) Mam na imię Iwona jestem mamą Adrianka ur 30.11. 2003. Pozdrawiam wszystkie mamy uparciuszków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olena może trzeba dać informację w dzieciah 4,5,6- letnich, że taki dział powstał... Niestety niektóre mamy pracują jak ja i nie zawsze mają czas na neta, ale nie martw się. Piszmy, a zobaczysz, że dział się rozkręci :)
 
Do góry