reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kąty dla Maluszka :)

Galaxia super kącik dla synka
Lori świetny pokoik dla dzieciaków. Super wszystko dopasowane. Fajowe te podusie z zabawkami, choć wydaje mi się że bez napisów byłyby jeszcze fajniejsze.
 
reklama
Mysza - właśnie o to chodzi że na poduszsce jest imię bo to się dziecku najbardziej podoba. Mati był zachwycony że to Jego poduszka ;)
 
Galaxia jak skończycie będzie super kącik :tak:

Lori świetny pokój, bardzo gustowne i smaczne kolory. Lubię jak jest jasno a nie naćkane różnych barw :-D
 
264842_10151770235166585_1751540993_n.jpg

To nasz kącik dla córeczki w naszej sypialni :)
 

Załączniki

  • 264842_10151770235166585_1751540993_n.jpg
    264842_10151770235166585_1751540993_n.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 193
reklama
Lori tak popatrzyłam że Ty masz podobne łóżko w pokoiku jak ja. Nie myślałaś o zamontowaniu paneli ściennych albo jakiejś maty za łóżkiem? Jak się wyprowadzaliśmy ze starego mieszkania i zobaczyłam stan ściany i mnóstwo śladów stópek i rączek to się przeraziłam i teraz się zastanawiam jak o te neuralgiczne miejsce zadbać bo przecież nie zabronię dziecku turlać się po łóżku :sorry:. Masz jakiś pomysł?
 
Do góry