reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery katy naszego maluszka :)

Mateuszek na razie z lozeczkiem i komoda mieszka u nas a jego pokoj jest jako goscinny i graciarnia, przeniesiemy go tam pewnie dopiero jak skonczy rok:))
 
reklama
Chciałam odświezyć ten wątek bo jestem w trakcie "robienia" Zosi pokoiku .Jeszcze wiele jest do zrobienia ale grunt że zaczełam . jak bedziecie miały chwilke to wklejcie cosik może coś podlukam ;-):-)
 
My mlodego przenieslismy do jego pokoiku 1 kwietnia, bez biletu powrotnego...
na razie stoi komoda, lozeczko i rozkladane lozko, tez cos musze wymysliec, zeby mial przytulnie
a co chcesz zrobic...
Ja bym chciala miarke wzrostu, jakies zdjecia, wieszaczki..., pudelko na zabawki i moze jakis maly regalik na zabawki i ksiazki...
a Ty co planujesz????
 
Jutro postaram się fotki wkleić tego co jest .
JAk narazie mam obmalowane wokół okna :-);-) tzn. motywy dziewczęce kwiatki i motylki , stoi komoda na ciuchy,mały stolik na lampke i łózeczko . Myślałam o zrobieniu takiego "baldachimu " z tiulu nad łózeczkiem .Więc jak bede w Polsce to musze porozgladać się i zakupić jakiś materiał . Miarke mamy ,zdjęcia na ścianie też ........ Sama nie wiem co bym chciała :-) poprostu zeby milutko i przytulnie. No i u nas Zosi pokój to tylko do spania jest bo zabawy to na dole odbywają się :-)
 
Stokrotki, poznałyśmy już Twoje umiejętności, więc nie wątpię, że Twój baldachim będzie duuuużo ładniejszy:-)
 
Mati ma narazie pokój z siostrą i w wolnej chwili podeślę zdjęcia. Jeszcze też nie jest urządzony na tip top ale powoli coś tam dokupuję i zmieniam.
 
A u nas to my będziemy musieli kiedyś wyprowadzić się z pokoju Karolka...ale na razie mamy wspólną sypialnie i wspólny pokój dzienny bo pokoje sa tylko dwa i tak jest o wiele praktyczniej (mozemy spać na szerokim łóżku a nie na niewygodnej rozkładanej rogówce) szczerze mówiąc ze względów praktycznych wcale mi się do tej wyprowadzki nie spieszy, pożyjemy, zobaczymy... a pokój nie jest jakoś specjalnie urządzony - ma Karol swoją komodę, półeczkę, łóżeczko i matę na podłodze, a zabawki i tak są wszędzie :) głównie w dużym pokoju się bawi
Baldachim mieliśmy ale jak zaczął się na nim wieszać to zdjęłam ;)
 
reklama
U nas teoretycznie Miki też ma swój pokoik, ale o wiele bardziej woli bawić się z dużym pokoju, bo jaśniejszy i więcej miejsca. W swoim ma łóżeczko, stoi regał na książki, obrazeczki na śnianach i ... rower taty (którym jeździ do pracy ;-)) ze sławnym wentylkiem:laugh2:
 
Do góry