reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery katy naszego maluszka :)

Stokrotki slicznie wygladaja te motylki wokol okna...:tak::-)

Pokoik mojej Zabci moze nie jest duzy ale jasny i wlasny:-)
Meble kupilismy na wariata i teraz planuje zmienic na jakas niska ale dluga komode,nad nia zamierzam powiesic polki na ksiazki i jakies zabawki...a od jutra moja Ksiezniczka bedzie spala w normalnym lozku...tzn lozko zrobione z lozeczka(z taka mamy obcja) ...Kupilismy juz dzis zabezpieczenie w ikei zeby nie skulala sie na dol w nocy...Kupilam tez taki tam bylejaki kosz na zabawki bo zebralo sie tych "gratow" a nie ma juz gdzie ich trzymac...Pozniej kupimy cos porzadnego...nie che juz nic kupowac za duzo bo jak zaczniemy malowac na jakies fajne kolorki to chce zeby wszystko bylo jakos zgrane...
 
reklama
Pati nie wskakujesz na zastrzeżone ale po tym wątku rozumiem że wszystko dobrze sie skończyło jeśli uzgodniane są kolorki sypialni córeczki . bardzo sie ciesze :tak:
 
Stokrotki pokoik Zosieńki cudny a o twoich talentach nie będę się rozpisywać .... Zapraszam do mnie;-) ja też chce takie kwiatuszki i motylki
 
Kakaw jakos nie mam "weny"zeby wejsc i tam wszystko napisac...Jedno jest pewne-pokoik bedzie piekny obojetnie czy tu czy gdzies indziej....:tak:
 
Pati nie wskakujesz na zastrzeżone ale po tym wątku rozumiem że wszystko dobrze sie skończyło jeśli uzgodniane są kolorki sypialni córeczki . bardzo sie ciesze :tak:

Dokłądnie tak samo pomyślałąm - jak zakupy były i plany na zmiany w pokoiku to wiadomo że się do Polski nie przeprowadzacie - przynajmniej na razie ;)
 
:-):-):-)..tajemnicza ta nasza Pati;-)


a my szukamy tu w UK mieszkanka. Teraz mieszkamy z siostra i przyjaciółmi, ale rozgladamy się za czys dla siebie. Coprawda ja tu max "chce" zostac 2 lata..no ale trzeba pomysleć o czyms wygodnym w miare i naszym. NIe jestesmy przyzwyczajeni do mieszkania z kims...od poczatku sami i teraz jakos tak nam mało "prywatnie"...np. na golaska polatac sobie nie można:-D
 
No i ja mam nadzieję, że u Pati się poukładało...:-)
Stokrotki, przecudny pokoik!!!! Tylko rzeczywiście brakuje czegoś na tej ścianie, ale jak Cię znam, to Ty już coś odlotowego wymyślisz :-D Nie wiem, czy oglądałaś taki program (nie pamiętam tytułu), w którym wyburzano stare domy i budowano rodzinie całkiem nowy, włącznie z urządzeniem. Tam to dopiero były pomyśly na urządzenie pokoików dziecięcych....:szok::-)
Rusałko, też uważam, że samemu mieszka się najlepiej. Powodzenia w poszukiwaniach :-)
 
Stokrotki, to że z Ciebie zdolniacha to już dobrze wiemy.:-) Czy Ty czasem nie przyuczałaś się kiedyś artystycznie?
Bardzo mi się podobają te kwiatki dookoła okna.
 
reklama
Asiu ogladałam ten program zawsze z wielkim skupieniem :-) tylko ile to trzeba by było mieć kasiutki żeby tak sobie mieszkanko wyczarować ;-)

A zemnie żadna zdolniacha , ale dziekuje za miłe słowa i uznanie :zawstydzona/y::-). Ja poprostu badziewiara jestem i lubie wymyślać :-)
 
Do góry