reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Ja też jestem prawie zdecydowana na DeltiDot, kupuję w następnym tygodniu
Madzia, jak już trochę się z nim oswoisz, napisz też swoją opinię:)
 
reklama
dzieki za opinie tweenie :)
co prawda teraz to juz jestem w totalnej kropce i pewnie nic nie kupie, ale lepiej nic niz badziewie ;-)

a wie ktos co z tym x-landerem? albo ktos moze swoj wozeczek polecic z czystym sumieniem?

Mogę z czystym sumieniem polecić Chicco Enjoy lub CT 01.Mam i jak dla mnie rewelacja.
nie polecam Coneco,nietabilny,słaba konstrukcja,często sa reklamacje kółek w tych wózkach.
 
a co myslicie o x-landerze x-go? albo moze macie jakies propozycje tak w granicach 400zl? od razu mowie, ze glownej roli nie gra waga wozka, tylko wielkosc i latwosc rozlozenia oraz wygoda obu stron :)
:/

Martuska ja mam ten model i spisuje sie rewelacyjnie :-), akurat teraz jest wyprzedaz tego modelu i naprawde oplaca sie go kupic ;-), ja razem w zestawie dostałam parasolke w kolorze wózka i pokrowiec na nóżki ;-), naprawde moge go polecic :tak:
 
o, super :)
bo my z tego Dota to zrezygnowalismy, bo jak dla mnie ma plytkie siedzisko. i wlasnie widze, ze weszly nowe kolory 2011 tych x-landerow i cena modeli 2010 spadla prawie o polowe :). wlasnie licytuje jednego, a jak sie nie uda, to kupie w Kup Teraz. dzieki za opinie!
 
Hej, od dwóch dni jesteśmy oficjalnie na spacerówce i Adrianna zachwycona. Wizualnie ok tylko gondola była tak wysoko - dostojnie, a spacerówka jednak niżej siedzi. Ale za to świat widać lepiej :)
Dziewczyny w spacerówkach zgaduję, że macie śpiwory zamontowane, ale od spodu jeszcze jakiś kocyk czy cuś jak tam zimniej się robi? Normalnie odkąd weszliśmy do spacerówki pojawił się katarek u Adrianny, a siedzi w śpiworze.
 
My w spacerówce jeździmy już jakieś 2 miesiące, do tej pory w Jumperze X, i ja Jasiowi pod plecki kładę jeden kocyk, a potem drugim go przykrywam i na to osłonka na nóżki, nie mamy śpiworka. Od kilku dni testujemy spacerówke dellti dot:) i Jaś lubi w niej jeździć, tylko narazie korzystamy z niej jak gdzieś jedziemy, niby mamy auto kombi ale jumper X i tak zajmował nam większą część bagażnika, a delti dot zajmuję dużo mniej miejsca w aucie. Wózek dobrze się prowadzi, tylko trzeba się przyzwyczaić do rozstawu kół:) łatwo się go składa i nie jest bardzo ciężki:)
 
Jeśli chodzi o sacery to my jeździmy w niepełnej spacerówce tzn jeszcze nie zdjęłam przedniej osłony. Miałam wózek z wkładaną gondolką. Na spacerówkę kładę koc i drugim Marcin jest przykryty ewentualnie dwoma (zależy od temp. nie są to grube kocyki). Wczoraj przyszła spacerówka w wersji "light" do samochodu. Marcin w niej wydaje się taki malutki ;-) Jest lekka ok 5 kg fajnie się składa. Jedynie muszę się przyzwyczaić do tych małych kółek (śr 15 cm) ale będziemy jej używać tylko sporadycznie, więc jakoś dam radę. Nie inwestowałam dużej kasy, bo i po co :-)
 
No my tez przerzucilismy sie juz na spacerwoke w bolderze. Jezdzilismy tez paraslka. I dobrze, ze ten drugi wozek mam tylko na wypady do sklepu, typu galeria, ew. park, bo po moich osiedlowych chodnikach nie sposob nim jezdzic. Za to bolder sprawuje sie swietnie.
 
reklama
My zmieniamy wózek na Maclarena Quest Sport Black Champagne :)
SS10207-1819TPS602469.jpg
 
Do góry