reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama

agulek80

Fanka BB :)
Miasto
Okolice W-wy
Rozwiązania
0
luizka już 3 wózek? A dlaczego? Ja mam jeden od samego początku plus parasolka do kościoła i do sklepu...

luizka4don

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
3 poniewaz wielofunkcyjny byl za duzy jako spacerowka a my czesto jezdzimy samochodem wiec byl problem z wpakowaniem do bagaznika pozniej polaszczylam sie na spacerowke z allegro to stelarz prawie taki jak dla lalki masakra(robi u babci do posiedzenia dla malego) no jeden teraz mamy co moj M kupil od kumpla za 50 zl (pro baby)Nawet ok ale nie ma skretnych kolek wiec zamowilam ten we wtorek powinien byc. Przy drugim dziecku napwno na wiele innych rzeczy bede patrzyla przy wyborze wozka:) Człowiek uczy sie na swoich bledach:)

andzia1987

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
my cały czas mamy jeden wielofunkcyjny - jumper x. ma kilka wad, ale jest ok. główny minus to wielkość, waga i mały, trudnodostępny kosz. ale i tak stoi na parterze, a do kombi wchodzi nawet nie całkiem złożony. poza tym dużo śmigamy w terenie, a tam spisuje się rewelacyjnie. nad morze też go bierzemy.

luizka4don

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
No mi sie wlasnie jumper x podobal ale nie bylo tyle kasy ale wiem ze przy drugim dziecku odzaluje raz a kupie porzadny:)

andzia1987

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
luizka - gdybym miała kupować jeszcze raz pewnie skusiłabym się na espiro. mają duużą gondolę, ogromniasty koszyk i fajnie wyglądają. spacerówka też wydaje się ok.

Madzia_83

Rozwiązania
0
My koło domu jeździmy jumerem X, ogólnie spisuję się dobrze tylko koszyk to masakra:) ale jakoś sobie radzimy, w bagażniku w aucie jeździ z nami delti dot:) i w nim Jasiu spędza więcej czasu, z dota jestem zadowolona, złożony nie zajmuję dużo miejsca i jest lekki, jak Jasia odbieram ze żłobka to razem z wózkiem musze go znieść po ok 10 stopniach:) jumpera bym nie dała rady dzwignąć:) no i w delti docie Jasio ma więcej przestrzeniu, bo w Jumperze jak ma oparcie całkiem na pionowo to jakoś tak na styk się mieści, a chudzinka z niego:). Jak Jasiowi wózki już nie będą potrzebne to oba schowamy bo przy drugim dziecku nie będę kupować nic nowego bo jestem zadowolona z tych wózków które mamy:)

koralowa

Mama swego synka
Rozwiązania
0
No to jestem w ciężkim szoku! Ja też kupiłam cały zestaw z fotelikiem,parasolką itd. i problem miałam już od pierwszego założenia. Może miałaś rzut jakichś lepszych mocowań, nie wiem :) A wiesz co... bo ostatnio mi coś przyszło do głowy... jak mocujesz (jak mocujecie bo to pytanie do wszystkich Mam) parasolki? Od góry czy od dołu rurki? W sensie czy strona "otwarta" mocowania jest na górze czy na dole? Bo u mnie zawsze jest na dole, może to jest błąd?
Przeprasza, ze dopiero teraz odpisuje, ale ostatnio zadko tu zagladam. ;) Parasolka montowana zawsze strona otwarta do dolu, a raczka samej parasolki do gory. Moze za plytko ja montujesz? JA dopiero 2 raz dokrecalam parasolke, bo sie lekko "puscila". ;)

reklama

panienka

Rozwiązania
0
Dziewczyny jakie macie modele wózków-parasolek, bo chcę mojemu teraz po roczku kupić.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019